Майданщица• 23 апреля в 17:56

У кого на фоне хронического стресса, недосыпа или тревоги поехало сразу все

сон, кожа, вес, либидо, самочувствие? интересно, с какого врача или обследования вы начинали?
Оцененная• 23 апреля в 17:57
С психиатра

Контрольница• 23 апреля в 17:58
З невропатолога треба і психіатра (якщо сон і панічні атаки)
Ms. При теле• 23 апреля в 17:58
Выспитесь)
Это первоочередное
интайм_не_предлагать• 23 апреля в 17:59
Ответ дляMs. При теле
Выспитесь)
Это первоочередное
Коли шахеди падають?
Раз одела не бу• 23 апреля в 17:59
пішла до гінеколога і психіатра.
интайм_не_предлагать• 23 апреля в 18:00
У мене. Почалась від всього періменопауза. Все посипалось.
КохайтесьЧорнобровi• 23 апреля в 18:00
В мене кісти в грудях полізли

Угадайс• 23 апреля в 18:00
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Те саме. Почала з гінеколога
ПультОт_БМВ• 23 апреля в 18:04
Сон порушився , головні болі і тахікардія.
Вже потім і волосся полізло і шкт став турбувати, на шкірі якісь висипки чухалися.
в нас ще часто пожежі в районі - то очі подразнені, сльози і кашель.
Надежда наш компас• 23 апреля в 18:05
Перед психіатром йдіть до сімейного, гормони, залізо, феритин, д, перевірте паразитів та кишківник.
Бо просто заткнути антидепресантами якщо лікар поганий тупо
Я отак і вийшла з такого стану
Все поступово
Люблю ХОЛОСТЯКА• 23 апреля в 18:18
Пришлось с онколога.
Мадам Подлинник• 23 апреля в 18:32
Я не знаю як це працює, але коли змінила роботі і довелось вставать в 6.30, то в мене полізла мазня. Коли відпустка і ясплю до 8-9 мазні нема. Коли виходжу на роботу, тознов. Стресу, нервів нема, але мені треба спати довше. А от коли лягаю раніше і типу свої 9годин відсипаю - це не працює, мені треба саме сон до 8-9
ХтоЯкщоНеЯ• 23 апреля в 19:06
В мене. Почалося все з серця, почалися пробіжки екстрасистол. Потім почав скакати тиск. Потім знизився імунітет, і почалося: з пневмонії - в бронхіт, і назад. Зуби висипались. Ніяк не можу полікувати все це… а в чоловіка вилізла страшенна розацеа, екзема і мігрень.
Хома з пастою• 23 апреля в 19:11
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
У мене також аритмія від стресу та нервів. Ще недосип впливає. Пью магній і все але не дуже допомагає, і волосся по випадало сильно
Нетутешня• 23 апреля в 20:42
Ответ дляОцененная
С психиатра
Психиатр уже только тогда, когда исключили все телесные причины
ХтоЯкщоНеЯ• 23 апреля в 21:12
Ответ дляХома з пастою
Я теж пʼю магній, з ним пробіжки наче зменшилися, але все одно екстрасистоли є…з волоссям теж мала біду, висипалось все до щурячого хвостика. Мені допоміг шампунь Волвіт. Я постійно їм мию уже місяців 8. З ним почало рости нове волосся.