Дама_с_коготками• 24 апреля в 14:05

І з роботою погано, і без неї)

Працюю неповний робочий день, робота складна, але я її люблю. Двоє дітей на мені. Чоловік служить, відповідно і всі побутові речі також на мені, починаючи від принести пакет їжі з магазину до замінити шини на авто.
І от весь день я стогну, як я втомилась і задовбалась) Але як видається більш-менш вільний день, то накриває якась апатія і починаю терміново придумувати, чим себе зайняти, щоб не наркрутитись ще більше.
Є подруга, яка сама виховує дитину і не працюю. Питаю її, чи у неї такого не буває? Каже ні, ніколи) То що зі мною не так?
Зяблик протестант• 24 апреля в 14:07
Не зрозуміла в чому ваша проблема. Працюю повний день, іноді понаднормово, все встигаю, мені подобається

автор Дама_с_коготками • 24 апреля в 14:08
Ответ дляЗяблик протестант
Проблема в тому, що коли я не працюю, то почуваюсь ще гірше. Таке враження, що побутові справи і робота просто відволікають.
Але може це у всіх так.
Стигла полуниця• 24 апреля в 14:09
Ответ дляДама_с_коготками
Але може це у всіх так.
У всех так, нет сил, но надо.
Зяблик протестант• 24 апреля в 14:09
Ответ дляДама_с_коготками
Але може це у всіх так.
Активність це добре , тому і почуваєтесь краще
Я_з_Франека• 24 апреля в 14:12
В мене дуже схоже. Думаю звернутися до лікаря. Коли приймала АД, такого не було, літала як метелик і в робочі і у вихідні.
Всех в сад• 24 апреля в 14:14
Не працюю і прекрасно себе почуваю
автор Дама_с_коготками • 24 апреля в 14:17
Ответ дляЗяблик протестант
я б сказала, що менше часу залишається на депресування)

автор Дама_с_коготками • 24 апреля в 14:18
Ответ дляСтигла полуниця
У всех так, нет сил, но надо.
так в цьому ж і проблема, сил немає, задється що працюєш з останніх сил, і мрієш про вихідні. І от трапляються вихідні, сили типу є, але настрою немає.
автор Дама_с_коготками • 24 апреля в 14:19
Ответ дляЯ_з_Франека
я теж до речі подумала про психолога, може час звернутись.
Бо якось нагрібає останнім часом.
Ответ дляВсех в сад
Не працюю і прекрасно себе почуваю
А чим ви протягом дня займаєтесь?
КоролеВешна• 24 апреля в 14:30
Цікаво,а хто утримує подругу,яка не працює і сама з дитиною? А так то на вас багато відповідальності,того і нерви. До речі,чим займаєтеся ?
Свідок Перемоги• 24 апреля в 14:33
Ответ дляДама_с_коготками
Бо якось нагрібає останнім часом.
Психолог не допоможе.
автор Дама_с_коготками • 24 апреля в 14:35
Ответ дляКоролеВешна
подругу колишній чоловік утримує, вона розлучилась за кордоном, там інші закони, і потім переїхала в Україну.
Тому фінансове питання закрите, дитина в початковій школі, возить її цілий тиждень по гурткам, немає коли працювати, да і немає підходящих для неї вакансій.
Тому вона каже, що типу шукає роботу, але насправді то щоб відчепились від неї)
автор Дама_с_коготками • 24 апреля в 14:36
Ответ дляСвідок Перемоги
Психолог не допоможе.
чому це?
Свідок Перемоги• 24 апреля в 15:03
Ответ дляДама_с_коготками
чому це?
А чим він має вам допомогти на вашу думку?
Ви думаєте поговорить і вам стане легше?
Библиотекарь• 24 апреля в 15:44
Ответ дляДама_с_коготками
Бо якось нагрібає останнім часом.
так, все вірно подумали, к психотерапевту звертайтесь..з вашого посту бачу синдром відмінниці щонайменше, ну і далі..
автор Дама_с_коготками • 24 апреля в 16:05
Ответ дляСвідок Перемоги
задам вам зустрічне питання: ви самі проходили терапію і чи вірите, що психологи можуть допомогти? Тоді з якими запитами, на вашу думку?
На початку війни працювала з психологом, тоді це мені дуже допомогло. Запит був пов´язаний з роботою.
автор Дама_с_коготками • 24 апреля в 16:12
Ответ дляБиблиотекарь
та я б не сказала, що мені важливо все зробити ідеально, у мене просто немає варіанту - не робити)
Але відчуття ніби ти на грані депресії, у мене таке вже було, приймала АД, але зараз не хочу.
Кидстаффовка• 24 апреля в 16:54
Ответ дляДама_с_коготками
В мене те ж саме.
Моя причина - на вихідні треба відпочити, але я навчена, що це соромно. Як же я відпочиватиму, коли дитина, прибирання, прання, готування і т.д.

В результаті ні справи не зроблені ні відпочити не вдається.

Думаю зараз що з цим робити

автор Дама_с_коготками • 24 апреля в 17:05
Ответ дляКидстаффовка
В мене те ж саме.

Думаю зараз що з цим робити
я якраз можу спокійно забити на все, і цілий день продивитись серіал) Інша справа, що якогось щастя і задоволення це мені не додає(
А от якщо діти цей день також втикають в планшети, то тут вже мене провина загрезе. А щодо хатніх справ і нетермінових робочих задач - то взагалі по фіг(