Я пані прохана...• 2 часа назад

Жінка влаштувала стрілянину посеред села

Незвичний інцидент трапився 24 квітня в одному із сіл Кременецького району. Поліцейський офіцер громади (ПОГ), почувши звуки, схожі на постріли, оперативно відреагував і виявив джерело шуму під час подворового обходу.

Подробиці події: Винуватицею переполоху виявилася 59-річна місцева мешканка. Жінка тримала в руках гладкоствольну рушницю, з якої, за її ж зізнанням, здійснила кілька пострілів у повітря.

Мотив порушниці: Причина такої поведінки виявилася суто побутовою — жінка намагалася захистити своє господарство. За її словами, хижі птахи почали часто нападати на домашню птицю, і вона не знайшла кращого способу їх відлякати, ніж скористатися зброєю сина, поки того не було вдома.

Правові наслідки: Хоча мотивом був захист майна, закон чітко забороняє використання вогнепальної зброї в межах населених пунктів поза спеціально відведеними місцями.

Протокол: На жінку складено адмінпротокол за ст. 174 КУпАП. Це передбачає штраф із можливістю конфіскації зброї.

Перевірка: Поліція зараз з´ясовує, чи була зброя зареєстрована належним чином та чи дотримувався син порушниці правил її зберігання (доступ сторонніх осіб до зброї є грубим порушенням).
40каградусная• 2 часа назад
Гумор

автор Я пані прохана... • 2 часа назад
Ответ для40каградусная
Гумор
Она только птичек погоняла
Кондуктор троллейбуса• 2 часа назад
Сын придурок конечно
автор Я пані прохана... • 2 часа назад
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Сын придурок конечно
Ключи от сейфа только у него должны были быть, а не у выжившей из ума пенсионерки
Сегодня она птичек гоняет, а завтра соседку.
Кондуктор троллейбуса• 2 часа назад
Ответ дляЯ пані прохана...
Поэтому все правомерно и справедливо, пусть конфискуют.
Муркошечка• 2 часа назад
Ответ дляЯ пані прохана...
Она только птичек погоняла
Холостими
автор Я пані прохана... • 2 часа назад
Ответ дляКондуктор троллейбуса
Если проверка установит, то конфискует, но что то мне подсказывает, что в селах не принято запирать ружбайки в сейф. Они у всех висят на гвоздиках-порешають...

автор Я пані прохана... • 2 часа назад
Ответ дляМуркошечка
Холостими
Новость умалчивает
Забагаловка• 2 часа назад
Ответ дляЯ пані прохана...
Она не пенсионерка, ей ещё год работать до пенсии. Даже мобилизовать ещё могут в течении года.
автор Я пані прохана... • 2 часа назад
Ответ дляЗабагаловка
Со своим ружьем
Забагаловка• 2 часа назад
Ответ дляЯ пані прохана...
Со своим ружьем
Этого я не знаю.
автор Я пані прохана... • 2 часа назад
Ответ дляЗабагаловка
Этого я не знаю.
А кто будет птичек гонять?
40каградусная• 2 часа назад
Ответ дляЯ пані прохана...
Она только птичек погоняла
Розділ Гумор
автор Я пані прохана... • 2 часа назад
Ответ для40каградусная
Розділ Гумор
Хахаха
40каградусная• 2 часа назад
Ответ дляЯ пані прохана...
Хахаха
Троляка
Муркошечка• 2 часа назад
Ответ дляЯ пані прохана...
Новость умалчивает
Це для вас новина.
А я знаю де, це нормальна практика від птахів на черешнях.
І щодо зброї зараз мало хто тримає її закритою в сейфі, максимум без патронів і то...
автор Я пані прохана... • 2 часа назад
Ответ дляМуркошечка
Це для вас новина.
Та я ж не против, пусть шмаляет куда угодно, главное что бы не убила соседское порося.
Муркошечка• 2 часа назад
Ответ для40каградусная
Троляка
Да, бо є певні нюанси, про які вона не знає і вони її шокували
автор Я пані прохана... • 2 часа назад
Ответ дляМуркошечка

Муркошечка• 2 часа назад
Ответ дляЯ пані прохана...
Там в селах, де це роблять, поросят не тримають і городів не садять
Пенсіонер• 2 часа назад
Ответ дляЯ пані прохана...
59 років бабі
автор Я пані прохана... • 2 часа назад
Ответ дляМуркошечка
Хай чучело поставит и экономит патроны
Муркошечка• 2 часа назад
Ответ дляЯ пані прохана...
Хай чучело поставит и экономит патроны
Ви ціну патронів знаєте? Не смішіть мене
автор Я пані прохана... • 2 часа назад
Ответ дляМуркошечка
Патроны всегда в цене
Муркошечка• 2 часа назад
Ответ дляЯ пані прохана...
Патроны всегда в цене
Удалено администрацией...