Сало не люблю• вчера в 15:28
Що я буду розказувати нащадкам про цю війну
Якщо світ не копитнеться і ми доживеме і переживемо цю війну.
Я буду згадувати, що президент був нарцисом-клоуном,про угруппування бандюків і тцк, про повне і тотальне беззаконня, про шалену корупцію, ціни і насміхання над народом. І не тільки нащадкам, всім знайомим у будь якому куточку світу. Хай знають іншу сторону цього безладу
А там хай думають
Оновлена версія• вчера в 22:50
Ответ дляГореотума
Воно й видно... Прости господи.
Що навіть у твоєї затримці в розвитку совдеп винен.
По тобі так насамперед всі це бачать
Наизнанку• вчера в 22:51
Ответ дляГореотума
Воно й видно... Прости господи.
Восстание совков?
Конфиденциальность• вчера в 22:54
Ответ дляОновлена версія
Я можу тільки одне вам сказати, зара не 43 рік, я маю на увазі наприклад 1943. Наш світ настільки швидкий та непередбачуваний, що те що зара стабільне через мить перевертається на голову дригом
Ага
Курочка• вчера в 23:05
Ответ дляРання пташка
Удалено администрацией...
Чмоня кацапська,ти що тут робиш ?
Іди своїх дегенератів збирай безголових .
Зам. зав. Анонима• вчера в 23:07
Ответ дляChaterbox
Та подождите, никто точно себе такого не мог представить, даже те, кто допускал, а что дальше будет тоже никто точно не знает, можно только строить догадки.. так что будет день будет видно, рано пока загадывать..
а пам’ятаєте --’хуженєбудєт’??
доля виявилась великою жартівницею..
Chaterbox• вчера в 23:10
Ответ дляЗам. зав. Анонима
а пам’ятаєте --’хуженєбудєт’??
доля виявилась великою жартівницею..
Меня тут особо на форуме не было в то время. А так то я лично думала до последнего, что это он не всерьез собрался баллотироваться.
Фіфачка• вчера в 23:10
Ответ дляЗам. зав. Анонима
а пам’ятаєте --’хуженєбудєт’??
доля виявилась великою жартівницею..
Мы помним - ’можэм павтарить’
Гола з конопель• вчера в 23:38
А ще можна додати що все це беззаконня було свідомо приведено нашим народом недалеким
Фіфачка• сегодня в 06:15
Ответ дляГола з конопель
Вы с дныра? Співчуваю
Гола з конопель• сегодня в 08:55
Ответ дляФіфачка
Вы с дныра? Співчуваю
Я з Дніпра)) і не голосувала за це зелене недорозуміння
Фіфачка• сегодня в 10:17
Ответ дляГола з конопель
Недоразумение это вы и ваш дныр
Гола з конопель• сегодня в 12:41
Ответ дляФіфачка
Недоразумение это вы и ваш дныр
То мабуть ваш днир))
В танке• сегодня в 14:15
Ответ дляДай подивлюся
Війна - то не корупційні скандали. То виродки, які вбивають людей. То блядські ракети, які влітають в будинки. Приберіть своїх орків з нашої землі, а з корупцією ми зможемо розібратись, якщо не треба буде виживати через ваше рашистське гімно
Так же как вши не заводятся в чистой голове, так и война не начинается в государстве, где правительство ведет взвешенную созидательную внутреннюю и внешнюю политику. А с коррупцией Украина не разберется, пока не поумнеет.