Сало не люблю• вчера в 15:28
Що я буду розказувати нащадкам про цю війну
Якщо світ не копитнеться і ми доживеме і переживемо цю війну.
Я буду згадувати, що президент був нарцисом-клоуном,про угруппування бандюків і тцк, про повне і тотальне беззаконня, про шалену корупцію, ціни і насміхання над народом. І не тільки нащадкам, всім знайомим у будь якому куточку світу. Хай знають іншу сторону цього безладу
А там хай думають
Фіфачка• вчера в 21:57
Ответ длявентиляторная
Какая изысканная звиздежь, Мань) Опять передозировка белым шефовым порошком дает о себе знать?)))))
О, любительница порошка подъехала))
Фіфачка• вчера в 21:59
Ответ длявентиляторная
Зачем в город соседа смотреть? Чтоб свое бревно в глазах не замечать?
Да, зачем смотреть на свинарник алкашной рашки, надо просто им все отдать. А вы знаете, как все поделить
Фіфачка• вчера в 22:01
Ответ длявентиляторная
В то время, когда у нас давно уже все сгорело. Актуальная тактика. Действенная - однозначно
Та мы давно уже замерзли и доллар рухнул. А и Киев вы же взяли
Фіфачка• вчера в 22:00
Ответ дляПотребую апгрейду
Ха-Ха, если говноклапан на росии, а у нас рай на земле, то чего ваш любимый найвеличнейвшивий лидер сучасности свалил за кордон в предверии массового обстрела?
А ваш где великий говноходовочник
Фіфачка• вчера в 22:01
Ответ дляОновлена версія
Ось чесно, я не знаю звідки хто пише. Але ад на Землі існує. Хто пише за потужність і реальність. Можу запропонувати пожити в моєму рідному місті. Хто бажає. Місто на букву Н. Не виправдовую нашу владу але мабуть ви не жили під постійним прицілом. Тоді великому в ад.
Та не нойте
Оновлена версія• вчера в 22:06
Ответ дляФіфачка
Та не нойте
Моя тьі лавушка. Не ною я. Желаю тебе попробувать и деткам твоим.
Оновлена версія• вчера в 22:14
Ответ дляКонфиденциальность
Кримський
Сйамьій деб... й ответ.
А природа какао в Крьіму, більше такой нигде не.
Симиизия, Феодосия
Конфиденциальность• вчера в 22:13
Ответ дляОновлена версія
Сйамьій деб... й ответ.
Симиизия, Феодосия
Ну, думайте далі, що український
Оновлена версія• вчера в 22:15
Ответ дляКонфиденциальность
Ну, думайте далі, що український
Нет он исконно кримський, дедьі воевали
Конфиденциальность• вчера в 22:16
Ответ дляОновлена версія
Нет он исконно кримський, дедьі воевали
Уже не наш навіть по факту)
Забудьте
Оновлена версія• вчера в 22:19
Ответ дляКонфиденциальность
Уже не наш навіть по факту)
Забудьте
Я можу тільки одне вам сказати, зара не 43 рік, я маю на увазі наприклад 1943. Наш світ настільки швидкий та непередбачуваний, що те що зара стабільне через мить перевертається на голову дригом
Фіфачка• вчера в 22:20
Ответ дляОновлена версія
Я с детками в Харькове, злорадная ты моя. Себе оставь свои пожелания
Фіфачка• вчера в 22:21
Ответ дляКонфиденциальность
Ну, думайте далі, що український
Ты так думай
Оновлена версія• вчера в 22:21
Ответ дляФіфачка
Ну. Есть и хуже Ха. На Салтовке небось или куда переїхала? ХГ или ХтЗ
Конфиденциальность• вчера в 22:22
Ответ дляФіфачка
Ты так думай
Я логічно думаю
Крим вже не буде українським ніколи
Оновлена версія• вчера в 22:22
Ответ дляФіфачка
Деток жалко
Фіфачка• вчера в 22:22
Ответ дляКонфиденциальность
Я логічно думаю
Крим вже не буде українським ніколи
Будет
Гореотума• вчера в 22:36
Ответ дляДай подивлюся
Саме так. Війна - це завжди бридко і страшно, і самі бойові дії, і те, що коїться з людьми. А звідки взялася війна? І чи були б тцк без неї, га?
Були. Мразі ці ходили серед нас. Просто Росія нам очі відкрила на те, хто є серед нас, і хто нами править.
Гореотума• вчера в 22:40
Ответ дляФіфачка
Украинский
Так його Україні совдеп подарував з якогось бодуняки. А якже декомунізація, і все таке інше?
Дайте вгадаю - ета другоє 😀?)
Наизнанку• вчера в 22:44
Ответ дляГореотума
Дайте вгадаю - ета другоє 😀?)
Так нехай совдеп Кубань вернет, которую рашне отдали
Гореотума• вчера в 22:46
Ответ дляНаизнанку
Тобі й так вже совдеп дохєра подарував. Донбас, Львів, Ужгород. Кубань їй ще. Дивись, щоб не злиплося в тебе
Наизнанку• вчера в 22:48
Ответ дляГореотума
Совдеп подарил только задержку развитии на 50лет
Гореотума• вчера в 22:49
Ответ дляНаизнанку
Воно й видно... Прости господи.
Що навіть у твоєї затримці в розвитку совдеп винен.
Оновлена версія• вчера в 22:49
Ответ дляНаизнанку
Не. Вьі не правьі. Намного больше чем 50