Пацака-задирака• 24 апреля в 23:24
Где вы находили адекватных врачей?
Успокойся_Успокойся• 24 апреля в 23:33
По отзывам и рекомендации друзей, знакомых. Прости на собственном опыте
Я матуся, мені можно• 24 апреля в 23:46
Мені щастить на лікарів, і це в держ поліклініках та лікарнях, в Україні і за кордоном лікарі були уважні і допомагали
Tatyana_1975• 25 апреля в 01:14
Ответ дляСмурфик
В Киеве ?
Так. Один-проктолог, один-офтальмолог, мікрохірург ретинолог
Смурфик• 25 апреля в 01:38
Ответ дляTatyana_1975
Эх ,а в Днепре совсем плохо со спецами. И прайсы до потолка
Бензопирен• 25 апреля в 03:00
Ответ дляTatyana_1975
Двох дуже хороших-тут радили
да. я так в Киеве генетика нашла детского, мировая просто
Invaserwis• 25 апреля в 06:18
Ответ дляСмурфик
В Киеве ?
Файна клиника. Вся семья ходит. Даже скептичная мама-пенсионер довольна
Аноним НаВсеГда• 25 апреля в 10:21
Ответ дляTatyana_1975
Будь ласка, якщо можна, який Вам допоміг офтальмолог, мікрохірург ретинолог? Цікавить проблема катаракти
Tatyana_1975• 25 апреля в 11:59
Ответ дляАноним НаВсеГда
Андрій Рубан. Але я шукала кращого з кращих, бо у мами був розрив сітківки, при цьому величезний мінус та бонусом порок серця, тож анастезіологи її ’боялись’.
Просто катаракта-то не складно для лікарів. До речі, мамі попутно і кришталик замінили, бо катаракта також була.
В цій клініці кілька лікаріа, які перейшли з Інституту мікрохірургії ока (в тому числі і Рубан).
Аноним НаВсеГда• 25 апреля в 22:40
Ответ дляTatyana_1975
Дуже дуже Вам дякую! А як Ваша мама зараз бачить після цього всього, не було ніякого відкату? Бо стільки різноманітних відгуків про післяопераційне життя
Творческий типаж• 25 апреля в 23:43
Ответ дляАноним НаВсеГда
Операцію робили в 2019, їй потрібно було робити операцію і на другому оці, але через серце не наважились. Мама померла рік тому, але щодо результів операції відкату не було.
Аноним НаВсеГда• 26 апреля в 15:17
Ответ дляТворческий типаж
Ох, співчуваю Вам дуже
. Дякую за відповідь!
Tatyana_1975• 26 апреля в 23:49
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ох, співчуваю Вам дуже
. Дякую за відповідь!
Дякую.