Дрібка щастя• сегодня в 08:09
Заняття на реформері - як часто в тиждень? Скільки днів на відпочинок
Є кожного дня заняття
Рівень початковий
Чи краще індивідуальне заняття. Бо маю діастаз і качати стандартно живіт мені не можна.
Рівень початковий
Дрібка щастя
• сегодня в 08:23
Ответ длявре_Динка
Головне тренер толковий. Індивідуально краще 3-4 рази норм
В мене діастаз
Я боюсь щоб не було таких вправ
Ответ дляДрібка щастя
В мене діастаз
Я боюсь щоб не було таких вправ
Ці вправи будуть і вони допомагають затягнути діастаз в тому числі, звісно якщо він у вас не величезний
Але все ж таки краще індивідуально і з грамотним тренером. У мене був діастаз, хоч я і не рожавша, пілатес допоміг стягнути
Так як тренер адаптує під ваш рівень можливосией і болячки, і шукає замінні вправи