Щось не спиться• вчера в 10:14

Скільки коштує КПТ-сесія?

Хто займається з психотерапевтом, скільки ви платите?
Ціни ростуть шалено(( У мого психолога вже 2500, а було колись 1600.
Треба повторно звернутись, але 2500 для мене трохи задорого.
Чи є сенс шукати дешевше? Цікавить тільки цей напрям.
Першоклашка• вчера в 10:16
Не знаю ціну зараз, але 1 сеанс не допоможе

Ms. При теле• вчера в 10:17
Все залежить не від самого КПТ, а від терапевта. Може бути 500 грн, а може 5000 грн.
автор Щось не спиться • вчера в 10:17
Ответ дляПершоклашка
Так в тому ж і річ, що справа не в одному сеансі, один - я б і 5 тис заплатила, якщо б на цьому все.
А тут треба розраховувати по суті 10 тис на місяць. Тому і намагаюсь оцінити, чи потягну.
автор Щось не спиться • вчера в 10:20
Ответ дляMs. При теле
Я не думаю, що є КПТ, який пройшов відповідне навчання і готовий працювати за 500 грн, я б до такого не пішла, бо щось у нього не те з самооцінкою чи розрахунком.
Моя подруга вчиться в інституті КПТ, вона стільки всього робить, і витрачає коштів, що працювати навіть за 1000 - це трохи дивно.
Але до подурги звісно не хочу звертатись.
Я б такое не носила, но продаю• вчера в 13:21
3500 1 сесія :(
автор Щось не спиться • вчера в 13:25
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
3500 1 сесія :(
ого, а що це за спеціаліст такий?
Я б такое не носила, но продаю• вчера в 14:01
Ответ дляЩось не спиться
ого, а що це за спеціаліст такий?
Центр mind mental center

автор Щось не спиться • вчера в 15:27
Ответ дляЯ б такое не носила, но продаю
Центр mind mental center
і як вам результат терапії? Бо виглядає так, що у мого ще низька ціна(
Ms. При теле• вчера в 15:45
Ответ дляЩось не спиться
Не зовсім все так. Іноді, навпаки, ціна буває завищена:) Не завжди той, хто закінчив десять навчань, є класним спеціалістом. І не завжди той, хто починає з 500 грн, є неефективним. Якщо у вас проблема з фінансами, то логічно, що можна спробувати з тими спеціалістами, у яких цінник нижче.
автор Щось не спиться • вчера в 16:08
Ответ дляMs. При теле
та ні, я про інше, не про десять навчань, а конкретно про спеціаліста, який закічнив інститут КПТ, там конкурс - 7/8 осіб на одне місце. Ні в одному іншому напрямі немає конкурсу на вступ. І я розумію, що якщо ти вже вступив, то вже корону собі можеш навісити і ставити принаймі середню ціну, а не нереалістичну, хоча б тому, що щось ти вже знаєш і вмієш, якщо обрали тебе, а не 7 інших. Ну і купа інших обов´язкових умов, а не просто вивисів 10 сертификатіи про участь в годинному вебінарі, на якому може і я була, бо він для всіх))
Ось я про це.

А щодо ціни - погоджуюсь, що 2000-2500-3500 - це вже хто себе як оцінює. Знаю психолога за 100 євро, який просто нулячий як практик, але вміло веде соцмережі.
У мене немає якихось особилвих проблем з фінансами, інакше я б навіть не думала про психолога. Просто розраховувала на 8 тис, а судячи з усього треба виділяти на це більше(
Немає сенсу з початківцем, бо я сама можу знати більше, ніж він.
Дверной_Проем• вчера в 19:54
Ответ дляЩось не спиться
це залежить від запита. Якщо це не клінічний діагноз, ймовірно достатньо буде психолога, а не психотерапевта. І не обов´язково саме після УІКПТ (де дійсно саме дороге навчання).
Але мені здається, що ідентичне питання пару місяців тому було. І мабуть це були ви ?
Дверной_Проем• вчера в 19:55
Ответ дляЩось не спиться
І вона не може порадити когось з однокурсників? Дивно.
Дверной_Проем• вчера в 20:01
Ответ дляЩось не спиться
Ось я про це.

Якщо ви знаєте більше ніж початківець, то навички самодопомоги яких повно з КПТ напевно володієте. А якщо у вас все ж таки серйозний клінічний діагноз і потрібно саме того, хто вже і завершив освіту - то що ж ну такі ціни. Кейсових клієнтів скоріш за все шукають однокурсники вашої подруги, чому цей варіант не розглядаєте не зрозуміло. Хоча й думаю, що скоріш за все ви так піарите УІКПТ.
Ms. При теле• вчера в 20:12
Ответ дляЩось не спиться
Ось я про це.

Конкурс шалений в УІКПТ, то му що це бізнес. Дивно вдягати корону тільки тому, що хтось там вчився. Є купа місць у світі, де навчають також КПТ. В Україні це чи не єдиний, тому і конкурс такий. Але це не запорука ефективності терапевта. Я не переконую вас, це моя думка.
Чи можу запитати вас, як довго ви були в терапії з вашим психологом і з якої сфери питання, що змушує вас знову вернутися до терапії?
автор Щось не спиться • вчера в 20:24
Ответ дляДверной_Проем
може, але я не хочу взагалі, щоб вона знала, що я шукаю психолога. Це мої заморочки і наші стсоунки. Короче, хочу знайти сама.
автор Щось не спиться • вчера в 20:26
Ответ дляДверной_Проем
я звісно розраховувала на будь-які закиди після такої теми, але про те, що я можу піарити КПТ, я навіть не подумала))))
Боже, а нашо їм піаритись, якщо вони і наявний попит не можутб осилити?
Я от наприклад не розумію, чому не набирати більше студентів, якщо там прям мочилово за кожне місце?
Ну ви і насмішили)
автор Щось не спиться • вчера в 20:35
Ответ дляMs. При теле
10 років назад там взагалі не було конкурса ніякого. А зараз психіатри радять кпт, тому попит зріс і відповідно психологи хочуть самі там навчатись. Це зі слів моєї подруги.
Бо вона вступала навіть не з першої спроби, я дуже дивувалась такій наполегливості. Типу тебе не беруть, а ти далі йдеш)
Ви десь бачили рекламу цього інститута? Я жодного разу, хоча в інстаграм у мене одні психологи і курси в стрічці.
У мене була важка депресія, лікар призначив ад.
Я не одразу спробувала КПТ, були психологи, від гештальту мене взагалі накрило, хоча може просто сама психолог була не дуже.
Зараз мене накриває тривога, вона має і об´єктивні причини, але я вже працювати не можу через неї, А якщо не буду працювати, то взагалі повний аут буде. Короче...немає у мене часу на проби інших напрямів((
ПС. про корону - це мої слова, моя подруга наприклад прекрасний спеціаліст.
Дверной_Проем• вчера в 20:35
Ответ дляЩось не спиться
Ну ви і насмішили)
Вони між іншим набирають без обмежень на річну програму, та на інші короткострокові там теж є. Хоча б для цього.
Більше студентів на 4-х річну не набирають за їх словами тому що не вистачає викладачів, які б відповідали вимогами акредитації
автор Щось не спиться • вчера в 20:40
Ответ дляДверной_Проем
Якщо не вистачає викладачів, то це вже як на мене якийсь показник якості?
Що там не викладає хоч би хто?
Річна програма - там вільний слухач без обмеження кількості учасників?
До речі, про рекламу, від цього інститута є психологічний центр, там працюють спеціалісти і вартсіть у них суттєво нижча, ніж те, що я намоніторила.
Проблема в тому, що туди потрапити неможливо, чекати запис до півроку, то за цей час вже можна або самовилікуватись або суїциднутись.

Дверной_Проем• вчера в 20:42
Ответ дляЩось не спиться
Якщо ви справді шукаєте, то бачила недавно в дописі у цієї психологині https://www.facebook.com/ol.ga.karpenko.676810 вартість 2000. УІКПТ завершений у неї.
автор Щось не спиться • вчера в 20:44
Ответ дляДверной_Проем
оо супер! дуже дякую!
А ви не були у неї часом? може є якісь відгуки?
Дверной_Проем• вчера в 20:45
Ответ дляЩось не спиться
Що там не викладає хоч би хто?
Я не розумію, що ви хочете від цієї теми?)) Знайти психолога чи погомоніти, яка там шикарна якість навчання? Тому й підозри виникають)

’вільний слухач без обмеження кількості учасників’ - не зовсім вільних слухач, дз є, але про конкурс там не чула.
Дверной_Проем• вчера в 20:45
Ответ дляЩось не спиться
оо супер! дуже дякую!
Не була, але давно підписана у соцмережах, приємне враження, професійні пости.
автор Щось не спиться • вчера в 21:01
Ответ дляДверной_Проем

Взагалі поговорити, у кого як, хто був нещодавно, які ціни і тд
Я написала, що цікавлюсь тільки цим напрямом, це вже потім розмова перейшла про інститут. Я не знаю, яка там якість навчання, бо я там не вчилась і не психолог.
Я можу оцінити тільки один показник - що сотні психологів щороку чомусь туди прагнуть вступити. Їх не беруть, а вони такі дурні йдуть і наступного року? Може щоб потім рубити бабло з таких, як я)) А може там секта якась))

І як на мене попит - це найкраща реклама.
Сьогодні проходила Намелаку і там досі черга на вхід. То скажіть ще, що я і намелаку рекламую)
автор Щось не спиться • вчера в 21:02
Ответ дляДверной_Проем
дякую! теж підпишусь