Ліплю вареники• вчера в 12:49

Газоблок UDK гамно!

Придбали газоблок фірми UDK, більша його частина була бракована - були тріщини, які потім приводили до сколів та розвалу самого газоблоку! Не раджу цей газоблок, якщо не хочете, щоб ваша споруда розвалилася!

А ви купляли газоблок цієї фірми? Як у вас? Цікаво це вони зараз так распоскудились та стали з неякісної сировини їх робити та не за технологію чи це завжди вони таке ригали?
Завтра не пью• вчера в 12:53
Дуже схоже на потуги конкурента)))

автор Ліплю вареники • вчера в 12:55
Ответ дляЗавтра не пью
Дуже схоже на потуги конкурента)))
ні, ви не прави

Це схоже на покупця, якого кинули(
БеллаДонна• вчера в 12:55
Був прекрасний газоблок аерок, рейдернули, бо вланик росіянин, хоча він платив прекрасні зарплати.
Завтра не пью• вчера в 12:55
Ответ дляЛіплю вареники
ні, ви не прави

Це схоже на покупця, якого кинули(
Ну тоді чек показуйте, фото цього браку
автор Ліплю вареники • вчера в 12:56
До речі, виробник своєї провини не визнав! Сказав, що то норм!!! Тож не наступайте на мої граблі!

Якщо є змога, розпаковуйте їх пакування і обдивляйтеся все, хоча б зовнішні газоблоки ( хоча вони всередину можуть покласти всі браковані…)
автор Ліплю вареники • вчера в 13:04
автор Ліплю вареники • вчера в 13:05
Потім та вся красота відламувалася та расипалася…

автор Ліплю вареники • вчера в 13:09
Порадьте будь ласка норм виробників з норм якістю
Пацаааааааан• вчера в 13:38
Всі дома сусідів і наш з газoблоку udk. Стоять вже по 10+ років. Тріщин немає, не розвалилися.
автор Ліплю вареники • вчера в 14:44
Ответ дляПацаааааааан
Дякую за відповідь. Цікавлять відгуки людей, хто купляв газоблок ЮДК нещодавно, а не більше 10 років тому… Бо зараз, як я розумію, технолог та технологія могли змінитися нажаль у звʼязку з економією(

але так надурювати людей, це ганебно! або , якщо це «вийняток» у них був, вони могли б це визнати та повернути гроші. Бо норм фірми турбуються за свою репутацію а такого брака собі не дозволяють! А якщо це «норм» для них, то про що може йти мова…