Муркошечка• вчера в 20:09

Чоловік до остеопата ходить вже рік кожного тижня. це дратує, там молода дівчина

Вам не передати, як сильно мене це турбує і дратує — не можу тримати це в собі…пишу сюди

У нього хвора спина: протрузії, грижа.
І от він постійно ходить туди.

Після кожного такого походу щасливий, ніби літає.
Через 2 дні — щось не так підняв, знову біль — і він біжить до тієї дівчини на масаж.

Повертається і розповідає, як це круто: 1,5 години вона робила йому масаж усього тіла.
Він у захваті, радіє, ніби знову на світ народився.

Не було ще жодного тижня, щоб він туди не ходив — уже як на роботу ходить.
Я злюсь псіхую, а він круглими очима - а чого ти? Я ж займаюсь здоровʼям
Коли це закінчиться??? Молода дівчина і він не приховує що вона красива.
Снежнакомка• вчера в 20:22
Ответ дляМожу брикнути
Тройничок... Наверное, самый лучший массаж, но ревность мешает...
Ну а чим погано?

Садова гойдалка• вчера в 20:23
Ответ дляЧумачечая_
Через 20 років спільного життя?))
І що?
автор Муркошечка • вчера в 20:24
Ответ дляСнежнакомка
Тю, а перед ким оправдуватись плануєте, кого соромитеся: молоду пісюху, чи свого піструна?
Бо він розцвів від щастя
І не показує що шось не так
Типу ходжу а шо тут такого
Ну да дівчина - а що тут такого
Там є ще 5 дівчтал- але ж він вибрав найкрасивішу
ЧорноброваЯ• вчера в 20:26
Ответ дляСирОжино пирОжино
Откуда столько денег, чтобы оплатить 52 сеанса? Сколько стоит один сеанс? Не хотите поменяться мужьями? Мой домосед, никуда не ходит. Готова забрать вашего.
У меня такой же вопрос

Остеопаты стоят как крыло самолёта, а тут так много сеансов в месяц
автор Муркошечка • вчера в 20:27
Ответ дляЧорноброваЯ
У меня такой же вопрос

Може тільки назва остеопат
А тут просто лікар дівчина яка масажі робить
Нажимає на точки
ЧорноброваЯ• вчера в 20:27
Ответ дляМуркошечка
700 грн коштує візит до остеопата
І 1700 грн масаж
Але питання не про гроші
Мене гроші взагалі не хвилюють
Т.е минимум в месяц 12 тыс не остеопата?
ЧорноброваЯ• вчера в 20:29
Ответ дляМуркошечка
Вона красива, усміхається завжди до клієнтів
Знайшла їхню студію в інсті, і там вона показує як працює з клієнтами
Які точки нажимає, шось там викручує руки ноги
Але не так я собі уявляла остеопата
Так и вы к ней ходите ))

автор Муркошечка • вчера в 20:34
Ответ дляЧорноброваЯ
Так
автор Муркошечка • вчера в 20:34
Ответ дляЧорноброваЯ
Так и вы к ней ходите ))
Тобто це якось мене врятує?
Вмію заміряти найкраще• вчера в 20:35
автор у вас же нещодавно чоловік же до масажистки через день ходив! тепер вже остепатка? чи у вас багато чоловіків і всі кудись ходять?
Вмію заміряти найкраще• вчера в 20:36
Ответ дляМуркошечка
Тобто це якось мене врятує?
звісно! менше тем трільних строчити будете
тяжкаялюдина• вчера в 20:39
До масажистки ходив же кілька днів тому, вже до остеопата перейшов?
Видящие_помогите• вчера в 20:44
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3837227
Хто там наступний, кого ваш чоловік буде відвідувати за гроші?
Снежнакомка• вчера в 21:02
Ответ дляМуркошечка
Бо він розцвів від щастя
І не показує що шось не так
Типу ходжу а шо тут такого
Ну да дівчина - а що тут такого
І Ви до неї ідуть. Нн бачу проблем. Вам теж не гарні не треба. Наповнювати жіночністть треба лише з красивими
Заліковий троль• вчера в 21:04
Вот если бы он о ней отзывался плохо, как о девушке, вот тогда бы стоило переживать) А так, ничего страшного, это всего лишь ваша ревность.
Стетоскопуло• вчера в 21:06
То ви ходіть до молодого масажиста
Меряю от 0• вчера в 21:18
після массажу із такими проблемами дійсно стає відразу набагато легше, але кожен тиждень вони не потрібні і подібна процедура коштує в середньому 600 гривень, знаю бо періодично відвідую із такими ж проблемами.
автор Муркошечка • вчера в 21:22
Ответ дляМеряю от 0
А можете мені сказати правду, коли це закінчиться і як це довго ще триватиме?
Мені вже іноді хочеться йому сказати щоб женився на ній, бо як же він без неї вже буде жити
Меряю от 0• вчера в 21:23
Ответ дляМуркошечка
подібні проблеми зазвичай вже до кінця життя, я наприклад хожу один раз на декілька місяців, так що він явно переграє.

автор Муркошечка • вчера в 21:25
Ответ дляМеряю от 0
Якби він також ходив хочаб раз в тиждень хочаб раз в 2 тижні я вже мовчала а так інші підключити ці масажі і тепер після кожного разу як щось піднімаю важке то каже що хоче йти знову на масаж
Меряю от 0• вчера в 21:31
Ответ дляМуркошечка
то нехай не піднімає важке, що прям кожен день така необхідність щось тягати?
автор Муркошечка • вчера в 21:32
Ответ дляМеряю от 0
В нього важке це - купив продукти в магазині підняв пакет
Або колеса поносив в підвал
Йому починає боліти тоді коли перекошує на бік спину
Меряю от 0• вчера в 21:33
Ответ дляМуркошечка
Або колеса поносив в підвал
колеса точно не кожен день носять, а продукти-ну то вже відверто бреше.
автор Муркошечка • вчера в 21:37
Ответ дляМеряю от 0
Аа він мені допоміг помити підлоги в квартирі
Повністю всю квартиру помив
Сказав шо через миття шваброю йому знову болить спина
Пригощаю кашею• вчера в 21:40
Автор, або ви тріль, або вас лошарять як малу дитину
Шкідлива молекула• вчера в 21:42
Ответ дляМуркошечка
700 грн коштує візит до остеопата
І 1700 грн масаж
Але питання не про гроші
Мене гроші взагалі не хвилюють
Она новичок?
У моего остеопата сеанс стоит 2000 и мне хватает 1-2 сеансов.
Что то ваш муж забрехался, она точно остеопат?
Sgreen• вчера в 21:48
Автор, займіться собою, своїм здоров´ям, і ментальним теж. Буде прилив сил, більше любові до себе. У вашого чоловіка проблеми зі здоров´ям, а лікарю треба гроші. Не накручуйте зайвого
автор Муркошечка • вчера в 21:56
Ответ дляSgreen
Ви точно так думаєте?
В мене не хвора спина тому я собі шифрую в голові різні речі
автор Муркошечка • вчера в 21:56
Ответ дляШкідлива молекула
Она новичок?
Порадьте будь ласка в Києві профі
Щоб не бігав як конячка кожні 4 дня
Снежнакомка• вчера в 21:57
Ответ дляМуркошечка
Повністю всю квартиру помив
Не видумуйте, не смішно