Свекруня• сегодня в 08:32

Поїздка до Будапешту потягом

Де краще робити пересадку? В Ужгороді чи в Чопі? Їду з Рівного...
П´яна вишня• сегодня в 08:35
Чоп захонь

автор Свекруня • сегодня в 08:37
Ответ дляП´яна вишня
Чоп захонь
З Захонь дешевші квитки до Будапешту?
Ацетилсалициловая кислота• 2 часа назад
Ответ дляСвекруня
З Захонь дешевші квитки до Будапешту?
С захони билет солидарности, бесплатно или за резервацию месте доплатить немного, если это интерсити
автор Свекруня • 2 часа назад
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Хіба ще не відмінили білет солідарності?
Вот Она Я• 2 часа назад
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Підскажіть, а як купувати цей квиток солідарності? Що казати в касі? Чи потрібно показувати документи?
Вот Она Я• 2 часа назад
Автор, а чим ви їдете з Рівного?
Якщо 45 Харків-Ужгород - то він не зупиняється в Чопі, хоча і їде поряд. Тоді вам простіше сісти в Ужгороді. Якщо їдете 113 - то простіше вийти в Чопі. Все рівно поїзд Ужгород Будапешт їде з Ужгороду в Чоп.
Ацетилсалициловая кислота• 2 часа назад
Ответ дляВот Она Я
Паспорт загран показываете и все. Билет действует 2 или 3 дня с даты покупки. Если простая электричка то ничего не платите, если Интерсити то за резервацию места

Ацетилсалициловая кислота• 2 часа назад
Ответ дляСвекруня
Нет, пока действует
СамавиховуюКота• 2 часа назад
Я в Львові сідала.В 6 ранку вийшла в Будапешті.
Вот Она Я• 1 час назад
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
Дякую.
автор Свекруня • 1 час назад
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
А в зворотньому напрямку Будапешт Захонь теж діє квиток солідарності?