Гербарія сушу• 1 час назад
Чому чоловік помічає недоліки в мені? Це що за манія така
Займалась зранку йогою після пробіжки
Він побачив на носку кров і каже- о кров, мабуть нігті не підстиригла, пазюря відростила
12 галюцинаций• 1 час назад
Мой так делал когда появилась «идеальная» коллега. Сразу со мной всё стало не так
Горлаю зрання• 1 час назад
Чувствует что вы более интересная красивая успешная перспективная (список можна продолжать),чем он.пытается обесценить. Десять лет жизни с таким и вы унылая тетка с депрессией
Безсовісна кума• 1 час назад
Обзавелся феей и Вы его раздражаете.
Или пытается самоутверждаться, обеспечивая Вас. Абьюз.
Вчителька з мікрорайону• 1 час назад
а вы больше бегайте и занимайтесь спортом, лучше старайтесь. в салоны почаще ходите.
тогда оценит (нет)
ПешитеБесАшипок• 1 час назад
Вам так нормально? Вас манера спілкування взагалі влаштовує чи лише те, що недолік побачив, здивувало? Надіюсь, все таки, ви його послали
Вообще не факт• 1 час назад
Такой вопрос интересный.
Ну вот как вам дадут ответ не зная человека? Сейчас и любовницу припишут; и нелюбовь и много чего..
Например, жена папиного брата- абсолютно не воспитанный, бестактный, сующий нос не в свое дело человек. Папин брат тоже такой, но в меньшей мере. Они как скажут что-то бывает, офигеваешь как может человек такое вслух произнести. Может ваш тоже такой. Воспитанный и умный подумает, но не произнеснесет, а дурак ляпает все, что в голове. Нам то откуда знать какой именно случай - ваш?
Админко• 1 час назад
Це таке виховання. В мене теж синочок мамки інтелегентки-корінної києвлянки, а поводить себе як бидло. Я вже звикла. Абстрагуюся і живу своє життя.
Вообще не факт• 1 час назад
Ответ дляАдминко
О, це в доньки такий є однокласний. Розумний хлопець, але виховання- це треш. Ось взяти 2 хлопця з класу. Обидва +-однаково розумні, займають постійно призові місця на всіх олімпіадах, мало хто в Україні їх може обійти. Обидва приблизно однакового матеріального старовища. Одного виховує мама. Скромна жінка, видно, що адекватна. Син такий самий. Без понтів незрозумілих. В іншого мама з зіркою у лобі, яка першого вересня казала, як її сина взяли без іспитів ’тільки по фамілії’ і як директор ’стелилась’ перед ними. Інша мама відповіла, що з ними ні, дуже довга співбесіда була з директором. Один хлопець з адекватною самооцінкою, вчиться та розвивається. Інший зриває уроки, бо ’ знає вже програму за весь наступний рік’. Всі тупі і він ’найрозумніший в класі’. Прямим текстом це каже. Через його високомірність ніхто не хоче з ним спілкуватись. Вчителі не достойні його поваги і т.д.. дітям каже ’да ти що цього не знаєш, це ж легко?’
Тому да, мамки з діагнозом корінна ’киянка’ та ’синочка-корзиночка’ - це той ще випадок... 😅
Таракашечка• 29 минут назад
Ответ дляВообще не факт
Такой вопрос интересный.
Согласна, 100%, у меня муж такой, я ему постоянно объясняю, для чего тыкать на недостатки, у человека есть глаза и он о них знает
Эскиз бесконечности• 28 минут назад
Ответ дляВообще не факт
Это не от денег зависит, куча абьюзеров-нищебродов. Вы же не знаете, что с той мамой «звездной» дома делают.