Научительница• вчера в 11:56

Прочитала про лимит НП

Прочитала про лимит посылок на НП, вернее не так, про лимит отправок на о.л.х на 2027 год, до 30 посылок - без налога, остальное - оподаткування. Отакої 🫤
Святатабожа• вчера в 12:33
Ответ дляНаучительница
Ну я бы так не сказала, что достаточно. Ну и что значит регулярные? Тут о количестве отправок. У всех разный гардероб и количество импульсивных покупок, которые потом за ненадобностью нужно перепродать. Эти выскочки которые советуют открывать фоп для продажи своих вещей и техники которую хочешь продать и обновить на новую - заколебали просто,
Ну вы не мне возмущайтесь)
Мне достаточно продать на 2000 евро в год ,не вижу проблемы,нужно будет заплачу налог.ыоп никто вас не заставляет открывать .Это больше бизнеса касается ,а продавцов б/у трусов.

Злюсь до кипіння• вчера в 12:33
Ответ дляНаучительница
Это боты на ставке скорее всего.
Тут как тут• вчера в 12:44
Ответ дляНаучительница
Якщо у вас більше 30 відправок на рік, то це вже регулярність.
Леся 1• вчера в 12:52
Ответ дляПез Году Неделя
нет, 1-2 дня в основном доставляют, реже 3

много отправляю
Теж користуюсь укр поштою. 1-2 дні. В залежності від тарифу базовий чи приорітет
Почемучка• вчера в 13:34
Ответ дляТут как тут
2,5 отправки в месяц это регулярность?
Тут как тут• вчера в 14:19
Ответ дляПочемучка
2,5 отправки в месяц это регулярность?
Так, це регулярність.
Угги_в_горошек• вчера в 14:58
Ответ дляКоко Шанель
Ви тут порадили фоп відкрити. Ви цю пораду на підставі чого даєте? Я так розумію що ви не цікавились темою і пишете ’відкрий фоп’ просто від балди. Геть як держава, для якої не існує людей як я
Вникніть в пораду.

Коко Шанель• вчера в 16:42
Ответ дляУгги_в_горошек
Вникніть в пораду.
ЄСВ (єдиний соціальний внесок): 22% від мінімальної зарплати (
), що становить 1 902,34 грн/міс
+23% ПДФО, ВС

Державою не передбачено що людина може підробляти у вихідні та вечорами. Державою не передбачено що така робота може бути не постійно, а разово, час від часу

Добре, я - дурна, ви - розумна. То поясніть, у який спосіб можна заробляти 3-4тис. на місяць і не віддавати усе у якості податку?