Одні думки• 21 апреля в 18:35
43 - запізно для визначення із профорієнтацією?
По життю подобалося багато чого, але не настільки, щоб займатися цим системно, а тільки коли забажається.
Для себе люблю вибирати нерухомість, аж залипаю на оголошеннях. Купила кілька кімнат і квартир, здаю, гроші збираю на нові кімнати чи гостинки. Велику площу купляти невигідно, хіба що робити з того хостел.
А ось спробувала підробити ріелтором - це просто жах, і пекельна робота. Це постійне пропихування непропихуємого, спілкування із людьми, 99% яких - неадеквати, а від дзвінків мене ще довго сіпало після того, як з цим я зав´язала. Хоча, будучи новачком, я була одною з кращих в нашому агентстві. Але повертатися туди - ні, ні і ще раз ні!
Взагалі впарювати чогось комусь і забагато спілкуватися - для мене смерті подібно.
Паралельно працювала спочатку інженером з ремонту, потім провідним інженером з підготовки виробництва. Нудно й нецікаво, єдине, що подобалося - чоловічий колектив, для мене колектив розумних чоловіків - це дуже важливо, коли ходиш на роботу, і там хочеш через одного.
Так з кількома позустрічалась, один чоловік змінився на іншого, і пішла я по декретах. А там й трапився переїзд.
Наразі можна було б не працювати, бо депресія в мене починається вже від того, що я вранці прокидаюся вести дітей до садочку, а, якби ще була б робота - то взагалі був би треш. Рано вставати ненавиджу.
Але повністю залежати від чоловіка теж нема бажання.
Що б було мені цікаво... Знову-таки, чоловічий колектив. Це мене дуже надихає. Наприклад, хотіла б працювати в автосалоні, чи хоча б у магазину автозапчастин.
Інший варіант - обожнюю подорожі. Теж залипаю на цій темі. Але турагент - це такий собі ж ріелтор, а я дуже не хочу працювати там, де треба бути ввічливою завжди. Я не збираюся на роботі усіх на три букви слати, але хочу мати право на поганий настрій.
Чисто для себе, просто з цікавості, пішла вчитися у медколедж. В моїй багатодітній сім´ї знання знадобляться. Але виходжу на практику в лікарні, і розумію: ну ні! Дуже шкода людей, особливо дітей. Якійсь страшні речи пропускаю скрізь себе. Для мене така робота теж буде просто каторгою.
Взагалі планувала далі косметологію. Але з´явилася в мене у групі подруга, яка вже давно в цій галузі - це теж дуже складно, мозгосексуально, і насправді малоприбутково, зате невдоволених і з претензіями повно.
Коротше, що його роботи - не знаю.
Кили и Манджаро• 21 апреля в 18:40
Не запізно. Людина змінюється з часом, та й економіка чи життя теж сюрпризи підкидає. Тому багато людей змінюють професію рази 3- 4 за життя. Шукайте і пробуйте далі (от саме пробуйте, а не чисто теоретично). Хто шукає, той знайде.
ИзЮмрудная• 21 апреля в 18:44
Прошу прощения, но такое ощущение, что писал умственно отсталый 😨
И квартиры имеет, и сдает, и от мужа финансово зависит не хочет, получается до сих пор со своими объектами зависима? И по декретам пошла, и детей кучу нарожала, всех мужиков хочет, с людьми общаться не любит, вокруг одни неадекваты, в автосалоне работать хочет, чтобы быть вежливой… ё к л м н… что за поток сознания…
ничевока• 21 апреля в 18:49
Ник подходящий у вас) Я думаю, вам нет смысла куда-то рыпаться, продолжайте сдавать и собирать. Просто найдите себе хобби.
Коник-стрибунець• 21 апреля в 19:11
Зачем Вам вообще работать? Квартиры сдаёте, на жизнь хватает. Их будет все больше, потом выселять-заселять, ремонты пойдут... ещё замахаетесь.
Эскиз бесконечности• 21 апреля в 19:12
Ответ дляИзЮмрудная
Судячи з реакції на ваш комент то це не автор розумововідстала)
ИзЮмрудная• 21 апреля в 19:33
Ответ дляЭскиз бесконечности
Большинство всегда ошибается.