Джавеліна• 1 час назад

Відігнала чужу дитину від коляски. ПОДруга висказала що сучк@.

Розподвідаю.
Вчора я водила свою дитину до невролога в поліклініку.
Коли ми сиділи в черзі, до цього кабінету підійшла ще одна матуся, її дитина сиділи в калясці, на якій було навішано багато цікавих яскравих іграшок.
Моя дитина зацікавилась і підійшла на 2-3 кроки щоб роздивитись (нічого не чіпала пальцями, нікого не казала, не бігала, лише підійшла).
І тут я бачу що та друга матуся аж повітря набрала "іііі, нононо, ти что тут маленький ребенок, тут нельзя ничего трогать, видиш ляля маленькая" (нашим дітям на око приблизно по 2 роки, може її дитина трошки молодша).
Моя мала швиденько відійшла и більше не підходила. але було видно що ця доросла жінка її образила.
і мене образила.
І от мі всі в черзі поробили свої справи. і де зустрілись?
на майданчику біля тої самої поліклініки, бо там там е є кав\ярня.
Мій візочок стоїть біля меня, мала збирає грязні каштани у відерце.
У нас такой всякого багато, я лялька темношкіра сидить і возик для ляльки висить, і вітрячок, я брязкальця для вулиці (з таких знаете пляшок пороблені, а там в кожній пляшці якась крупа, і воно по різному дзеренчить, мі це все тягяємо з собою і часто міняємось).
І ось, бачу ця матуся приєднується до нашого колективу, і вже не боїться ні хвороб ні бактерій, випускає свою дитину на майданчик впритик до моєї лавочки, її дитинка бачить наші скарби, подходить, цікавиться, роздивляється, її маму тепер все влаштовую, я от я бачу що дитина тягне и хочу взяти щось наше і вже я "ненен, не можна, я не дозволяю".
Моя подружка сказала не можна таким бути і що "злісна суч..ка".
Василина Семеніч• 1 час назад
Урррааааа, узнаю Советчицу! Да здравствуют мамкины ср@чи в песочницах и поликлиниках!

Відповів всім• 1 час назад
В поліклініку не можна з візочком. ’Штирлиц еще никогда не был так близок к провалу’
Життє Бентежне• 1 час назад
Нарожают а как жить нормально не знают))
Просто звязда• 1 час назад
Ответ дляВасилина Семеніч
Да, прямо вернулись в довоенные времена
Ещё нужна тема ’когда деццкие’
парИла я парИла• 1 час назад
Каштаны в апреле, лялька темнокожая, ниче не поняла.
ДлинноНожка• 1 час назад
Ответ дляПросто звязда
Да, прямо вернулись в довоенные времена
Ещё нужна тема ’когда деццкие’
И горшок в купе
Тепличная• 1 час назад
Ці декреті історії, страсті, мамкі

Мию чакри щоденно• 1 час назад
Майданчики біля поліклік?
Це вже щось нове чи я динозавр?
Даю справку• 1 час назад
Так каштани ще навіть не цвіли автор це Ви з минулого року історію написали?
Багиня• 1 час назад
У нас такой всякого багато
Я лялька темношкіра сидить і возик для ляльки висить
я брязкальця для вулиці
Плачу 😂😂😂
Небалувана Галя• 1 час назад
Ответ дляВідповів всім
И каштаны в апреле
Мию чакри щоденно• 1 час назад
Ответ дляНебалувана Галя
И каштаны в апреле
Я б в сніговика повірила
Айпишница• 1 час назад
Ви якась обіженка.... І ці люди народжують і ’виховують’ дітей
Повітруля• 1 час назад
Отправьте мне каштанов свежесобранных Новой Почтой
Відповів всім• 1 час назад
Ответ дляНебалувана Галя
И каштаны в апреле
Я туди не дочитала)
Живчик-счастливчик• 1 час назад
Ответ дляпарИла я парИла
Наверно лав лав уже в декрете)
Повітруля• 1 час назад
Ответ дляБагиня
У нас такой всякого багато
я брязкальця для вулиці
Плачу 😂😂😂
Буржуйка, можно сказать
Даю справку• 1 час назад
Ответ дляБагиня
У нас такой всякого багато
я брязкальця для вулиці
Плачу 😂😂😂
Я на всю хату ригочу, та не можу зупинитися🤣 зараз сусіди через стінку подумають, що я курнула травку добряче🤣
Багиня• 1 час назад
Ответ дляПовітруля
Буржуйка, можно сказать
Я не з такої сімʼї 😂

Булку Дай• 1 час назад
Надо было теми же самыми словами говорить. Я б тоже ниче ей не дала, я злюка
Багиня• 1 час назад
Ответ дляДаю справку
У меня даже слёзы потекли
Мамин тріль• 1 час назад
Ответ дляВасилина Семеніч
Скажіть? Аж від серця відлягло)))
МЧСница• 1 час назад
Ответ дляНебалувана Галя
И каштаны в апреле
Я взагалі десь з середини нічого вже не розуміла ще й ці каштани, я брязкальця з пляшок
Фиона Шрековна• 1 час назад
Йоп вашу мать
Фиона Шрековна• 1 час назад

Епать...
Фиона Шрековна• 1 час назад
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Наверно лав лав уже в декрете)
Валяюсь
Даю справку• 1 час назад
Ответ дляБагиня
У меня даже слёзы потекли
И у меня🤣
Фиона Шрековна• 1 час назад
Ответ дляДаю справку
Я вже теж всцялась
Коржик• 1 час назад
Так багато написали, краще б лягли полежати, поки дитина спить
Даю справку• 1 час назад
Ответ дляФиона Шрековна
Йоп вашу мать
Та класс😂 тема супер