маска Ілона• Изменено сегодня в 15:53
Скажіть відверто, ви читаєте оголошення перед покупкою?
Це ж тотальний кретинизм (медичний термін).
Продаю вже багато років. В оголошені 5 строк, в яких написані три ціни на три товара і спосіб купівлі.
8 з 10 пише свої умови купівлі через лох-доставку (в оголошенні написано, що не відправляю нею) і впевнений, що три товари однакові за ціною.
Люди ж витрачають свій час на всі переписки, щоб я їм написала ті ж ціни, які вже є в оголошенні і варіант доставки, який написаний там ж.
Якщо б кожен думав трохи більше, ніж ніколи, багато чого в житті складалось би легше і простіше.
А ви читаєте оголошення чи пишете запитання про те, що вже і так написано в оголошенні?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Читаю
Читаю, але питаю все одно
Не читаю
Тиц
Морожена_курка• 2 часа назад
Ответ дляСокодавка ще та
А как вы отключили Олх-доставку? Научите.
вот и я думаю. нет такого.
Вчера оформила олх- доставку, прочитав обьяву. без разговоров сделку аннулировали. что это было? хрен зна. я б и почитала, так не написано ничего. А спрашивать принципиально не буду.