Отжигающая• 1 час назад
Як надсилати кошти дитині на навчання?
Дівчатка, у кого діти навчаються за кордоном, а ви знаходитесь в Україні - поясніть, будь ласка, необізнаній дурепі як надсилаєте дитині кошти. Донька буде вступати у Словаччині, знаю, що будуть відкривати рахунок у словацькому банку. Чи зможу я поповнювати їй цей рахунок з України, наприклад, з моєї картки у євро? Чи ей ще, наприклад, тут відкрити українську картку у євро, я буду її поповнювати, а вона там буде знімати готівку? Дякую усім за відповіді
Сливочная пенка• 1 час назад
Нет, физлицу заграницу (на иностранную карту) нельзя отправлять, запрет еще с 22го года
Маурита• 1 час назад
Відкривайте їй карту райффайзен , кладіть туди гроші і хай нею користується закордоном. Дізнайтеся чи можна буде поповнити вам її.
Ядвига Юсьлегко• 1 час назад
Ответ дляМаурита
А почему именно Райфайзен
Ms. Искренность• 1 час назад
Это действительно проблема. Сын в Австрии, за жилье надо платить на счёт юрлица. С укр.карт это сделать нельзя. Возим ему наличку раз в несколько месяцев, а он уже ее кладет на австрийскую карту. За одно и проведываем))
Маурита• 1 час назад
Автор, до речі оплата за навчання і гуртожиток по навчанню а також лікування не заборонені. Через інвойси з підтвердженням цілі можна платити
Ms. Искренность• 1 час назад
Ответ дляМаурита
Самий нормальний банк
Банк нормальный, но платежи на Iban с неё провести нельзя, узнавали.
Мудрецыха мира• 1 час назад
Ответ дляМаурита
Ничего подобного. По крайней мере, я не могла оплатить семестровый взнос и кауцион в Германии на IBAN в 2023.
Плекаю думи• 1 час назад
Ответ дляСливочная пенка
Члену родини можна переводити валюту за кордон.
Просто звязда• 1 час назад
Я не знаю як в інших країнах, а в Польщу я перекидаю на карту Моно сину, а потім він знімає і певному банкоматі і корде собі на місцеву карту.
Можна ще через систему переказів, але комісія не мала.
Ще варіант оформити валютну карту і переказувати з неї, але там теж є нюанси щодо її поповнення.
Просто звязда• 1 час назад
Ответ дляПлекаю думи
Не можна
Я дізнавалась в кількох банках.
Можна за навчання і лікування при наявності підтверджуючих документів.
Я дізнавалась в кількох банках.
Плекаю думи• 1 час назад
Автор, ви зможете перевести кошти доньці на її рахунок, надавши в підтримку банку документи, що підтверджують спорідненість (свідоцтво про народження).
Плекаю думи• 1 час назад
Ответ дляПросто звязда
Не можна
Я дізнавалась в кількох банках.
Ви погано дізнавались.
Ms. Искренность• 1 час назад
Ответ дляПлекаю думи
Переводить да, но пользоваться карточкой полноценно нельзя. Например, оплатить общежитие, если оно не является структурным подразделением универа, нельзя. В Австрии, к примеру, все общежития не имеют привязки к универам.
Мудрецыха мира• 1 час назад
Ответ дляПлекаю думи
Вы лично, переводили? Я предоставляла в банк пакет документов, от и до. Отказ.
После шести ни-ни• 1 час назад
В Украине карту любого банка. Я гривневой уже 4 года плачу в Германии, родители пополняют из Украины. Обнал будет с комиссией, поэтому удобнее евронал привезти из Украины. Все равно же приезжать будет.
Просто звязда• 1 час назад
Ответ дляМудрецыха мира
Аналогічно.
Мудрецыха мира• 1 час назад
Ответ дляПросто звязда
Автор, вот это самый оптимальный вариант.
Леопардові панчохи• 1 час назад
Там карта і там поповнювати.Може розраховуватися звичайними,українськими.
Маурита• 1 час назад
Ответ дляМудрецыха мира
Підтверджуючі документи надавали?
Леопардові панчохи• 1 час назад
Ответ дляMs. Искренность
Ну що зробиш.В мене теж таке було,поки не влаштувалися на роботу.Тепер вже не потрібно.Я не возила так часто,не було змоги,добре як раз в рік.
Леопардові панчохи• 1 час назад
Ответ дляМаурита
Не можна
Пьяная вишня• 1 час назад
В моно сказали это будет свифт-платеж.
Открыли евровую в моно, с гривневой своей на свою евровую, а с нее на евровую ребенку. Это бесплатно. Снимает в банкомате в Европе и там в банке оплачивает обучение.
Плекаю думи• 1 час назад
Ответ дляМудрецыха мира
Так, я особисто переводила. Монобанк.
Цикавенная• 1 час назад
Ответ дляПлекаю думи
Нельзя, в обратном направлении только можно
Мудрецыха мира• 1 час назад
Ответ дляПлекаю думи
Так, я особисто переводила. Монобанк.
А мне и Приват, и Моно отказали.
Вы переводили как - оплачивали по иностранным реквизитам на IBAN или просто на карту ребёнка? Потому, как это две большие разницы.