пАлАвинкА• 10 апреля в 21:33

Хто працює в хоумофісі за кордоном зайдіть будь ласка

Всіх вітаю!Так питання тим, хто в хоумофісі закордоном, як Ви знімаєте кошти в євро, якщо зарплата в гривнях на українську картку і чи багато втрачається на конвертації валют? Буду вдячна за відповідь
Я такая наивная• 10 апреля в 21:47
Можете везде рассчитываться укр картой,на кассе в продуктовом снять наличку 🤷‍♀️

успокойте_Меня• 10 апреля в 21:50
Я всюди розплачуюсь карткою. Валюту можно зняти в банкоматі, але там комісія.
Домовляюсь з українками, яким треба переводити гривні в Україну, вони обмінюють мені готівку в євро.
автор пАлАвинкА • 10 апреля в 22:16
Ответ дляуспокойте_Меня
Дякую за пораду!А яка комісія в банкоматі?А де Ви таких українок знаходите в групах в тг?
успокойте_Меня• 10 апреля в 22:27
Ответ дляпАлАвинкА
Ні, просто знайома, а там вже сарафанне радіо. В мене 3-4 людини, які раз на місяць міняють.
В банкоматі було окрім комісії за обмін мого банку десь 180 грн на 200 євро