месяцкие• вчера в 19:52

Яка жахлива статистика вас щиро вразила, коли ви її вперше почули?

Миссис Буркул• вчера в 19:52
Эта статистика нас еще ждет(

Ондатрова шуба• вчера в 19:53
Звичайно ж жертви війни.
Хвець-тець• вчера в 19:55
Смерть одного трагедия, смерть тысячи статистика (
Ро30BbIu_CJIoHuK• вчера в 19:55
5 млн убитых и безвести пропавших... не знаю насколько это правда
Обнимашкина• вчера в 20:04
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Может и больше. В первый день войны из-под Мариуполя фурами вывозили тысячи трупов. Думаю, это нигде не озвучивалось. А потом даже делалось все, чтоб скрыть.
Давно без алко• вчера в 20:09
Количество погибших и безвести пропавших в нашем отг. Проинтерполировав на всю страну, получила ужасную цифру
Чорт і Шо• вчера в 20:12
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
5 миллиардов

Потужна махіна• вчера в 20:18
73% любителей поржать в 19м году
Клевотница• вчера в 20:19
Не зовсім статистика, але прочитала дотошно здоровенний список того, що входить в прожитковий мінімум.
Влада - скоти. Щоб вони і їх нащадки до сьомого коліна по тому списку жили.
Тріль!• вчера в 20:28
Не хочу навіть думати про статистику нашого винищення. Вважаю, що ми свідки геноцида, якого ще світ не бачив і цей світ зараз дуже щільно закриває свої очі щоб не дай боже часом не розгледіти. Новина дня, доречі- сьогодні вже труд.мігрантів привезли з Індіїї та Філіппін нам на заміну. Не можу, мене це просто рве... давайте краще відволічемося, принаймні теж спробуємо щільно закрити очі хоч на секунду. І якщо вже про статистику то ви знали що 7% американських дорослих реально вважають, що шоколадне молоко отримують від коричневих корів?
Ондатрова шуба• вчера в 20:29
Ответ дляТріль!
В нас вже кілька місяців на будовах пакистанці працюють.
Сусідка зверху• вчера в 20:53
Ответ дляКлевотница
О, я тоже прочитала о куртке на ребенка 1 шт на 3 года и т.п. Чтоб у того кто это придумал мозги отсохли.
Ластоноша• вчера в 20:58
Я уже ничему не удивляюсь..живя в Украине
бювет_в_обед• вчера в 22:19
Ответ дляКлевотница
Мабуть список того, що повинно туди входити, а не що входить? У 3400 грн з сьогоднішніми цінами навіть той мінімальний набір, який повинен входити в прожитковий ніяк не втиснеш.