Анонимушка• вчера в 20:28
Що ви раніше публікували в інтернеті, чим би ніколи не поділилися зараз?
Лагшмивара• вчера в 20:34
Ще в часи ковіду перестала виставляти, зараз взагалі мало заходжу в інстаграм, фейсбук.
Гага Газу• вчера в 20:39
Тут викладала фотки і зустрічалася з дівчатами, і ніхто не обсирав. Зараз вже це не можна.
Відірву та викину• вчера в 20:49
Ніколи б не вступала в дискусії з однією куркою на цьому форумі. Воно виявилося таке обідчиве і причепливе, що більше 10 років за мною тут бігає
а так я абсолютно спокійно публікую фото
Пусин Кукин• вчера в 21:50
Я раньше очень много своих мыслей писала. Как дневник был публичный, мне то было интересно. А сейчас как-то нет мотивации устраивать душевный стриптиз