Байрактарна• 27 апреля в 00:51
Сын "обрадовал", спросил можно ли ему сережку в ухо...
Вроде бы у нас аргументов и против нет, но за не знаю.
Как бы вы поступили? Как в школах к такому относится?
Байрактарна
• 27 апреля в 22:59
Ответ дляАйпишница
я наоборот сыну сама предлагала - не захотел)
На абордаж действовали?)
Байрактарна
• 28 апреля в 08:14
Ответ дляИнста_Богиня
Суто думка дитини.
Я в рік можу це вирішувати за неї. А в віці 5+ діти вже мають свою позицію і можуть нести відповідальність та отримувати досвід від свого вибору
Спросила на свою голову у сына))))
’Я думал вы и одно разрешите со скрипом, если можно мне проколоть оба уха я за такой вариант’.
Байрактарна
• 30 апреля в 09:54
Ответ дляТелячі ніжноСті
Син в 13 попросив, прокололи, але прийшлось і мені ще один у вусі собі зробити. (90 роки, тоді продавали тільки по 2 сережки ), потім дочка захотіла собі ще одну сережку у вусі. Також зробила собі третю дірку в одному вусі. А потім, вже почали колоти по одній сережці і в мене нових не додалось, а ось дочка ще не одну зробила. Останню (я сподіваюсь) кілька місяців тому. Доречі зараз в салонах проколюють голкою. Не ’пістолєтіком’ як раніше. Голкою, я б мабуть не погодилась зараз колоти.
Иголкой? Мы ее даже не рассматривали
Телячі ніжноСті• 30 апреля в 10:00
Ответ дляБайрактарна
Иголкой? Мы ее даже не рассматривали
По моєму зараз ’пістолєтіком’ не роблять в повпжаючтх себе салонах. І сережки вдягається для пірсингу, а не як раніше з застібкою. Донька каже не боляче. Але це не тільки в нас. Попередню дірку вона колола в Ізраїлі і також голкою.
Байрактарна
• 30 апреля в 10:04
Ответ дляТелячі ніжноСті
Сын наоборот попросил пистолетом, не понравилось что иглой дольше колоть.
Телячі ніжноСті• 30 апреля в 10:05
Ответ дляБайрактарна
Ви вже прокололи? Я просто не впевнена, що зараз десь колять тим пістолетом
Байрактарна
• 30 апреля в 10:06
Ответ дляТелячі ніжноСті
Да вчера вечером прокололи.
Телячі ніжноСті• 30 апреля в 10:07
Ответ дляБайрактарна
Да вчера вечером прокололи.
Ну тоді все. Назад дороги немає. Чим сказали обробляти?
Байрактарна
• 30 апреля в 10:08
Ответ дляТелячі ніжноСті
Я смотрела салоны красоты что бы прокалывал именно косметолог, а не парикмахер
Байрактарна
• 30 апреля в 10:09
Ответ дляТелячі ніжноСті
Можно снять)
Хлоргексидином сказали, сделали небольшую ванночку что бы мочки погружать полностью.
Телячі ніжноСті• 30 апреля в 10:12
Ответ дляБайрактарна
Можно снять)
Нащо знімати? Нехай вже гоїться. Можна ще звичайним фізрозчином. І часто прокручувати. Загоїться і буде красунчик. Ще й самі будете йому сережки вибирати. Доречі чоловічі зараз дуже гарні є.
Байрактарна
• 30 апреля в 10:26
Ответ дляТелячі ніжноСті
Та да вже модний пішов до школи сьогодні такий радісний.
А щодо сережок - поки ідей не має. Щось спокійне треба, можливо у який бік дивитись?
Знаючи свою дитину речі треба обрати раз в надовго.
Телячі ніжноСті• 30 апреля в 10:31
Ответ дляБайрактарна
Ну поки з цією походить, а потім дивіться в ювелірці. Нехай сам обирає. Або срібну, або золоту. Яку захоче. Може з камінчиком гвіздочок. А може сережку. То краще нехай сам обирає.
Байрактарна
• 30 апреля в 16:48
Ответ дляТелячі ніжноСті
От з камінням не треба це точно)
Байрактарна
• 30 апреля в 16:50
Ответ дляТелячі ніжноСті
Може він навпаки захоче не спокійну )))
Ну тут я голос теж трохи маю)))
Треба точно спокійні та зручні. Поки в ньому цвяшки просто з круглими шляпками.
Вуха звичайно червоні