ПампушОК• 19 июня в 11:03
Летний лагерь
Такая ситуация :
У сестры двое детей. Один усыновлённый. Наши родители его не приняли. Только родного.
Мужа забрали. Сестре нужно выходить на работу. Родители родного внука с радость забрали. Что делать с этим?
Думаем за летний лагерь.
Можете посоветовать не сильно дорогой и при этом чтобы там реально было комфортно ребенку?
Думаем за летний лагерь.
ГендиреХтор• 19 июня в 11:05
Мдя. Бедный ребёнок. Ни в чем не виноват, а уже этим называют.
А сестра не может сама разобраться, их же дети? Если ей пора выходить на работу, то что так, что так решали бы, куда малых отправлять, пока родители работают
Разгуляшка• 19 июня в 11:07
Історія така собі... Чоловіки, які мають всиновлених дітей, мають право на відстрочку.
Дякую_аж_підскакую• 19 июня в 11:07
Якщо вже усиновили дитину, то вона ваша і треба батьків поставити на місце, якщо не приймають, то не давати обох. Мають поважати ваших дітей і ваші рішення.
Мама Чели• 19 июня в 11:09
Ответ дляДякую_аж_підскакую
вас сейчас запинают, но вы правы
ВЫВсеВрете• 19 июня в 11:09
А як могли забрати чоловіка, якщо в нього є всиновлена дитина? Це ж дає відстрочку
По суті питання - всі табори десь приблизно 2 тис/день, тобто за 2 тижні готуйте приблизно 12-15 тис + можливо проїзд
ВЫВсеВрете• 19 июня в 11:10
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Підтримую на всі 💯
Черпак_для_фантазий• 19 июня в 11:11
Что я за идиотизм только что прочитала 🤯
И да, нет недорогих хороших лагерей.
Смотрите camp life, edelweiss, wow cam, артек.
У ребкнка нет льгот, чтоб получить бесплатную путёвку?
И да, нет недорогих хороших лагерей.
ВЫВсеВрете• 19 июня в 11:12
Авторе, дитина скільки років? При школах працюють табори і така дитина має пріоритетне місце. Спробуйте дізнатись які школи в вашому районі беруть дітей. Я знаю що наша школа бере в червні, а сусідня школа в липні. В серпні на скільки я знаю шкільних таборів немає
ПампушОК
• 19 июня в 11:15
Ответ дляВЫВсеВрете
8 лет. Не знала об этом. Спасибо
Узнаю.
ПампушОК
• 19 июня в 11:15
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
И да, нет недорогих хороших лагерей.
Нет льгот. Но я готова оплатить.
ВЫВсеВрете• 19 июня в 11:16
Ответ дляПампушОК
8 лет. Не знала об этом. Спасибо
Узнаю.
Зверніться до вчительки або директора школи, або навіть напряму до департаменту освіти. Вони точно підкажуть по шкільних таборах у вашому районі
Ответ дляВЫВсеВрете
Не при всіх школах є табори. Та завжди мерії можна взяти в Артек в Пущі безкоштовну путівку на 3 тижні.
Черпак_для_фантазий• 19 июня в 11:25
Ответ дляПампушОК
Нет льгот. Но я готова оплатить.
Comp life будет дешевле, программа насыщенная, трансфер есть.
ПампушОК
• 19 июня в 11:26
Ответ дляSvitlo_
Я б на місці сестри і рідного батькам не віддала на літо.
Почему? Они его обожают и он их очень сильно любит. Даже от игрушек не приходит в такой восторг, как от слов что его ведут к бабушке.
Точная копия плова• 19 июня в 11:27
якась недопрацьована історія автор. Яким чином мобілізували батька-усиновлювача?
Черпак_для_фантазий• 19 июня в 11:29
Ответ дляПампушОК
Наверное потому что это жестоко. И по отношению к их дочке, ее выбору и ребёнку. Даже двоим детям.
Черпак_для_фантазий• 19 июня в 11:30
Ответ дляТочная копия плова
Если не делал документы, легко
Ответ дляПампушОК
Бо якщо немає мізків - то не треба всиновлювати дитину. Для чого вони всиновили? Бо своїх дітей не було, а потім народилась? Вірно?
Засомневаю• 19 июня в 11:33
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Правильно, их ребенок, а не родителей. родители имеют право принимать или не принимать чужого ребенка, может им вообще идея с усыновлением не нравилась, их же не спрашивали) а сейчас обязаны «нянчить» чужого ребенка? Шантажировать что тогда не дадут видеться с родным внуком? М-да…
Пусть спасибо скажут что с родным внуком помогают)
Точная копия плова• 19 июня в 11:31
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
Если не делал документы, легко
як можна усиновити дитину без документів? І навіть якщо таке уявити, то після проходження влк накладуть максимум штраф, але точно не мобілізують
Ответ дляЗасомневаю
Батьки мають право на все. Але перед тим як всиновлювати - то треба думати.
Разгуляшка• 19 июня в 11:32
Ответ дляТочная копия плова
і при цьому немає льгот
треьа автору краще вивчати законодавство перш ніж вигадувати теми.
Разгуляшка• 19 июня в 11:33
Ответ дляSvitlo_
Міг не подати документів на відстрочку.
ок, а льгот чому немає? Автор на незручні питання не відповідає)
Точная копия плова• 19 июня в 11:34
Ответ дляРазгуляшка
і при цьому немає льгот
від льгот могли відмовитись якщо пройшли повний етап усиновлення, тобто це по факту їх дитина з правами і обовязками ідентичними кровним дітям. Але питання відсрочки від армії це інше, воно є у всіх батьків-усиновлювачів
Черпак_для_фантазий• 19 июня в 11:37
Ответ дляТочная копия плова
Без військово-облікових? Думаю можна, але я не всиновлювала. А ось все інше залежить від самого чоловіка. Наскільки він знає свої права і як саме вів розмову в тцк. Я вам більше скажу. Я знаю батька 3х дітей без документів, який на 5му році повномасштабної каже, що він не може виїжджати.
Разгуляшка• 19 июня в 11:35
Ответ дляТочная копия плова
Льготи для дітей, батько/мати яких мобілізовані.