Вимагаю спілкування• 27 апреля в 17:59
Краска для брів, не фарбує, чому?
Фарба для брів. Може хтось використав цю фарбу …. Намагалася пофарбувати брови змішувала і 1:1 та 1:2, немає реакції, тримала 30 хв, фарба навіть не потемніла, колір не змінився, фарба та окислювач не працюють… у чому проблема? Дякую
Вимагаю спілкування
• 27 апреля в 18:03
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Нужна грунтовка для бровей, иначе краска не ляжет
ґрунтовка не врятує, брови знежирила. фарба не окисляється, суміш не змінює колір, немає реакції
Відморожена• 27 апреля в 18:19
на скільки я пам’ятаю, пропорція на 2 см фарби 10 крапель окиснювача. а що з терміном придатності?
Вимагаю спілкування
• 27 апреля в 18:22
Ответ дляВідморожена
Нова . Пропорции для цієї фарби ? В інструкції 1:1
Вимагаю спілкування
• 27 апреля в 18:31
Ответ дляВідморожена
у вас гелева фарба і звичайний окисник
Так, дякую зрозуміла. пошукаю на сайті , а то там все окремо продається , нема наборів …
Вимагаю спілкування
• 27 апреля в 18:32
Ответ дляВідморожена
У вас фарба гелева
До неї, здається, йде спеціальний активатор
Дякую
Карусель-весель• 27 апреля в 18:42
Ответ дляЗам. зав. Анонима
Та ну, красила разными дешевыми красками с Евы и мейкапа без всяких грунтовок и я такой брежнев была
что стыдно было на людях показываться
На_оба_рот• 27 апреля в 19:31
Колись мене якоюсь фарбою так пофарбували в салоні, що брови не брались понад годину. Можливо така ж була.