дамаАмстердама• вчера в 22:04

Що вам більше смакує: налистники чи оладки?

Аноним_1859• вчера в 22:53
Ответ дляФайна_зупка
И то, и другое люблю, но наверное оладьи больше, я в них добавляю фрукты внутрь. Здесь научили делать, пухлые и с фруктами. До этого были тонкие и резиновые по вкусу
Який рецепт підкажіть будь ласка

Гарантую неперелевки• вчера в 22:53
Ответ дляВсе возможно
Узнала новое слово. Это вафельный торт, оказывается
Це діалект. Моя подруга з Івано-Франківської області і теж так каже.
Файна_зупка• вчера в 22:54
Ответ дляАноним_1859
Який рецепт підкажіть будь ласка
Написала уже, пост 28)
Аноним_1859• вчера в 22:56
Оладки з грушею, з яблуками , чи з пюре гарбуза, а млинці це великі, а налисники для мене це коли з начинкою. Так от млинці я люблю солодкі не тонкі і на вершковому маслі тісто щоб смак був вершковий солодкий і відчувалося тісто. Тоненькі з дірочками не подобається.
Гарантую неперелевки• вчера в 22:56
Ответ дляЛюбви вам!
Якщо для вас торт, то нехай
Торти в мене інші, а це звичайний десерт
Какао зверху
В магазині називається торт. У Новусі шматочок на 55 гривень потягнув. Мені ще подобається, якщо грецькими горішками посипати і один коржик журавлиною/смородиною змастити.
Аноним_1859• вчера в 22:56
Ответ дляФайна_зупка
Написала уже, пост 28)
Дякую. Бачу. Я теж за схожим рецептом роблю.
Гарантую неперелевки• вчера в 22:57
Ответ для#Пойду_кгадалке
В дитинстві я любила бабусини оладки з тертим яблуком
Ще з ревінем смачно. І з сметаною, і абрикосовим варенням

Любви вам!• вчера в 23:02
Ответ дляГарантую неперелевки
Я в магазині таке не купую, в мене тортом андрути ніхто не називає.
Вафлі та й вафлі.
Не любовница• сегодня в 00:30
Да я все люблю) И оладьи на кефире, и дрожжевые, и толстые блинчики на сыворотке, и панкейки, и налистники)