А я кумедна• Изменено сегодня в 08:10
Порадьте кросівки жіночі.
Які краще на літо?
Щоб дихали.
Що наразі в тренді?
Щоб дихали.
Що наразі в тренді?
Love_Love_Love_• сегодня в 08:12
Сандалі
Вибачте, сьогодні просто весь день в кросах, думала якраз- треба педикюр оновити щоб від завтра вже в сандалях
Большой секретик• сегодня в 08:43
Вы не а состоянии выбрать себе кроссы? Тем более у всех разные особенности ноги. Может у вас широкая стопа, а вам тут насоветуют говнодавов
Доставучая• сегодня в 08:57
Трендів не знаю.
Мені найзручніші Саломон, бо маю широку ногу з високим підйомом.
Можу написати, які моделі підходять.
Маю з сіточкою.
У сина не така широка нога, носить Саломон дитячі, вони більш вузькі і йому теж подобаються. Дитячі до 39 розміру у них є.
Можу написати, які моделі підходять.
Маю з сіточкою.