Сердючка• сегодня в 12:42
Допоможіть мовлення дитини
Дитині 1,7
Наразі дитина говорить баба, мама...бух...звуконаслідування деяких тварин, на цьому все
При чому баба, в нього не як звернення а просто бабкає.
Одразу скажу були у психіатра, невролога відхилень вони не бачать
Але я прогресу в мовленні взагалі не бачу. Займаємось постійно, проговорюємо все.
Підскажіть, як запускали мовлення? і коли потрібно бити на сполох?
дивлюся інші діти хоча б перші склади слів говорять або прості слова, а мій як партизан.
Сердючка
• сегодня в 14:16
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Дитина кривляється? Це дуже важливо для розвитку і мовлення. Наслідує звуки? Повторює? Чи є рухливість язика?Розмовляйте з нею постійно, ба-ба, ма-ма-ма, му-му-му корівка, киця, баранчик тощо...
в плані кривляється?
якщо показати язика, то у відповідь показує також. Буває щурить лице якось дивно
звуки тварин деяких робить
Розвідка Маші• сегодня в 14:19
Ответ дляСердючка
мені здається, що щось не так робимо...бо я не розумію, чому він не говорить
Тому що він зараз не має говорити. Ви не на те що треба звертаєте увагу.
Розвідка Маші• сегодня в 14:20
Ответ дляСердючка
в плані кривляється?
звуки тварин деяких робить
Це добре, бо розвиває м´язи мовленевого апарату
ЖаннаНеАгузарова• сегодня в 14:21
Ответ дляСердючка
в плані кривляється?
звуки тварин деяких робить
Це супер! Не забороняти, не казати, що некрасиво, кривлятися разом, це і весело, і корисно для м´язів.
Сердючка
• сегодня в 14:22
Ответ дляРозвідка Маші
в плані не має?
я дивлюсь відео інших дітей, то вони повторюють прості слова, мій цього взагалі не робить
а бо хоча б говорять перші склади слів.
Подивіться на малу Юлії Верби, вибачте, але я охреніла
а бо хоча б говорять перші склади слів.
ФФФФристайла• сегодня в 14:45
Ответ дляСердючка
в плані не має?
а бо хоча б говорять перші склади слів.
Не порівнюйте.
Моя, наприклад, в 1,5 говорила складними реченнями. Всі її друзі мовчали. Але ходити вона почала пізніше за всіх. І на горщик теж. В школі вже не буде зрозумуло, хто раніше, кто пізніше почав говорити.
Але ваша задача - не пропустити. Ви вірно б´ється тревогу та уважні. Шукайте не інших дітей, а вправи. І ще момент, все виходить, коли мама відпускає ситуацію. (Не плутати з ’забиває’)
Сердючка
• сегодня в 14:46
Ответ дляФФФФристайла
Не порівнюйте.
я була відпустила, але пішли планово до педіатра, а вона сказала, що він не скоро почне говорити.
На моє питання чому вона нічого не відповіла, а я просто в паніці вже
ЖаннаНеАгузарова• сегодня в 14:57
Ответ дляСердючка
Ви правильно звернули увагу.
У мене дитина теж була з гіпоксією при народженні, наразі має діагноз епілепсія, але вона в 10 місяців вже говорила, було 10-12 слів. Реченнями почала вже в 1 і 10 місяців, але словниковий запас був вже дуже великий, кількасот слів.
Маєм інших діток знайомих, які в 4 ще погано говорять. Звісно, всі дітки позвиваються в своєму темпі, але краще зараз трохи ’перебдіти’, ніж упустити проблемк і потім ходити до 3-4-х лікарів.
Сердючка
• сегодня в 15:00
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Ви правильно звернули увагу.
в мене кс дитина народилися
ЖаннаНеАгузарова• сегодня в 15:04
Ответ дляСердючка
в мене кс дитина народилися
В нашому випадку було все одно, гіпоксія не через пологи. Було подвійне обвиття довколо шиї і вузел на пуповині. Пологи були ідеальні.
Огірок та Помідорчик• сегодня в 15:15
Ответ дляСердючка
в мене кс дитина народилися
Ребёнку не нужно разговаривать. Из вашего описания вы ему не задаете вопросов, чтобы говорить. Вы спрашиваете «где» и он вам показывает. Это и есть его ответ. Если хотите, чтобы говорил, нужно и вопросы задавать правильные. «Что это?/ как называется?/ какой это цвет?» Не факт, что ребенок что-то вообще скажет сразу. Пока ему и так комфортно. И это нормально. Это не отклонение.