Бабця в мештах• сегодня в 13:26
Що обов´язкового купити з одягу на 1 клас дівчинці?
Переглядаю каталог NEXT, хочу зробити замовлення і бачу там багато одягу для школи - однотонні поло, базові різнокольорові кардигани, тобто класичний одяг переважно.
Дочка йде у перший клас, як там одягаються - а хто знає, і спитати ні в кого.
Чи потрібно це все чи просто зручний одяг - лонги, світшоти, футболки?
Шкільної форми точно нема, спортивного одягу на фізру не потрібно.
Можливо, щось підкажете неочевидно, що може знадобитися?
Блондинка в Шоколаде• сегодня в 14:06
Ответ дляМожу брикнути
Задрали этой обязаловкой.. кому она нужна и зачем ?
Это не обязаловка. Можно иметь просто белую блузу.
Блондинка в Шоколаде• сегодня в 14:07
Ответ дляАноним_Русалка
У нас просили світлий верх і темний низ без яскравих кольорів. Але то 1-й клас був, до 3-го всі ходили, кому як зручно і подобається. Джинси, худі, світшоти, головне, щоб не спортивний костюм. Дрескоду немає. На свято просять білий верх або вишиванка. На тому все.
Я бачу більшість якраз в спортивному. Мами не сильно паряться.
Можу брикнути• сегодня в 14:08
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
Вот и отлично 👍
долой_лама• сегодня в 14:10
Ответ дляБабця в мештах
Сподіваюся, музична школа нас омине, якось я не готова до такого випробовування)
Я не займалась в музичній школі, але співала у хорі. Ми завжди виступали у українських костюмах. Інколи навіть у віночках.
Аноним_Русалка• сегодня в 14:12
Ответ дляБлондинка в Шоколаде
У мене теж зараз ходить в спортивному, але ж вже не перший клас.
долой_лама• сегодня в 14:14
Ответ дляМию вікна у мороз
Дитина в школу ходить в тому, в чому хоче.
Форму відмінили, навіщо навʼязувати дитині це?
У сина і старшої дочки були пришелепкуваті вчительки, які вимагали шкільну форму. Малий якось прийшов у кардігані зі шкільного розділу c^a, то вона йому запис у щоденнику зробила.
Бабця в мештах
• сегодня в 14:16
Ответ длядолой_лама
це не те що червоний прапорець, а прямо червоний прапор для вчительки
Поліпривіт всім• сегодня в 14:27
Ответ дляБабця в мештах
я вже зрозуміла, можна повторно не писати.
Чудово
Борець за гаманець• сегодня в 14:43
Ответ дляБабця в мештах
я ж не про форму. а про базові футболки поло білі/чорні, класичні кардигани тощо. Це не форма в прямому розумінні. І ніхто не каже, що кожен день таке носити. Питання в тому, чи воно взагалі треба.
Нет
Мстящий за Зайца• сегодня в 15:07
Мій у вересні пішов в 1 клас. Замовляла йому на Некст штани дві пари, поло, туфлі, костюм прогулянковий та сорочки. В школу треба спортивний костюм. Форму шкільну ніхто не змушує носити.
Мстящий за Зайца• сегодня в 15:10
Ответ дляМожу брикнути
Мені казали, що це не обов´язково, а по бажанню. Школа в Києві.
Доставучая• сегодня в 15:33
Ответ дляБабця в мештах
Вінниця. Тут найбільша школа у регіоні, діти мало того що вчаться тиждень онлайн/тиждень офлайн, так ще в 2,5 зміни (друга зміна також по-різному починається, діти о 19:30-20:00 додому приходять), а сховище маленьке, тож щоб туди швидко побігти, треба, щоб всі були готові. Тому не перевзувачки, ні фізри з переодяганням. Максимум якась активність легка
Крюковщина,аналогично,у детей 3 смены и неделя через неделю онлайн и офлайн, много новостроек,а школу не строят,убежеще еле добились,и то маленькое сделали
Можу брикнути• сегодня в 15:38
Ответ дляМстящий за Зайца
Це добре. Я не фанат вишиванок абсолютно, в мене відповідно її немає. І я не розумію, коли змушують їх купувати
Мстящий за Зайца• сегодня в 15:44
Ответ дляМожу брикнути
В сина на лінійці були діти без вишиванок, мабуть половина в білих сорочках/блузках. Зараз ніхто нікого не змушує, принаймні в нашій школі так.
Козачка• сегодня в 16:04
Ответ дляБабця в мештах
На ваше усмотрение. Одежда желательно максимально удобная, не стесняющая движения, не маркая. Хотите поло, кардиганы - вполне, если она такое носит.
Мию вікна у мороз• сегодня в 18:31
Ответ дляБабця в мештах
Ваша дитина гола?
Навіщо дитині класичні футболки чи поло, якщо є купа класних футболок