Самоучка• 2 часа назад

В нас просто є гроші доглядати за собою

Сказала огневич про себе і Тіну Кароль але все ж таки потім додала, що це і дисципліна і спорт і їжа

Але все ж таки якесь дивне відчуття, хоч вона в права , що без грошей нікуди
Мені здається якщо немає бажання за собою доглсдати, то ніякі гроші не допоможуть
А ось і я• 2 часа назад
Якщо не має бажання, то може пора за АД, до лікаря?
І не забувайте, ті гроші, що вони в себе вкладають , їм потім повертаються.

ДинамоКит• 2 часа назад
а якщо є бажання, а не має грошей?
Фоточки нема• 2 часа назад
Это как раз тот случай, когда бог дал деньги, а мозг забыл дать.
автор Самоучка • 2 часа назад
Але це якось нахабно чи що прозвучало мені
ВсеЧетко• 1 час назад
Щось Тіні дисципліна і спорт ніколи не допомагали худнути, аж поки не появився оземпік.
автор Самоучка • 1 час назад
Ответ дляДинамоКит
а якщо є бажання, а не має грошей?
Ну тут багато чого можна зробити
Спортзал недорого і фігуру можна поправити точно
Процедури у косметолога так, тільки гроші
автор Самоучка • 1 час назад
Ответ дляФоточки нема
Ну вот вроде и права, но форма в которой это сказано
Зачем еще тинку приписывать? Говори за себя

Мне вроде и нравилась очень внешне огневич, но что-то последние годы кажется что она не очень аккуратна со своими вы кпзыаанрями на публике

Стефанія• 1 час назад
Ну що за брєд? Щось ви додумали собі про якесь нахабство з її сторони. Таких коректних, як вона, ще треба пошукати.
Багато моїх знайомих роблять такі процедури, як Злата і вони не є мільйонершами. І так, догляд це ще й дисципліна, системна робота, а не наскоками.
ДинамоКит• 1 час назад
Ответ дляСамоучка
Ну тут багато чого можна зробити
ой ну ладно, я не толстая, но лицо явно отличается сейчас от того периода, как ходила к косметологу
Г@Л@В@ломка• 1 час назад
Ответ дляДинамоКит
а якщо є бажання, а не має грошей?
Тоді можна використовувати доступні засоби догляду
Поміркована думка• 1 час назад
Ответ дляДинамоКит
Так и вы стареете, не может быть «как раньше»
Раз одела не бу• 1 час назад
Ну это так и есть по сути. Просто те кто кричит, что она за естественность, реальных 1%, кому нельзя колоть. У остальных нет возможностей
Викачую яйцями• 1 час назад
Ответ дляВсеЧетко
то у неї видно коханець змінився, той полюбляв дорідних, цицястих тіточок, а цей видно по худишках
автор Самоучка • 1 час назад
Ответ дляСтефанія
Та це не тільки про цю ситуацію
Прочитала в інсті
Ій написали що пісня схожа на кажану, дівчина погодилась
Вона пише що не треба слідувати за стадним інстинктом а треба мати свою думку

Тут в неї питають в чому секрет що ти так класно виглядаєш
Вона краще
В нас просто є гроші
Уходя дверю не хлопать• 1 час назад
Я скажу так людина якщо красу дані має то вона їх має! Вони як не мали вигляду і даних так і не мають)
ніколи такого не було• 1 час назад
Ответ дляФоточки нема
Бред какой-то
автор Самоучка • 1 час назад
Ответ дляРаз одела не бу
Правильно
Но если ты публичное лицо, скажи
Я занимаюсь спортом не ем мяса что там еще а не так
У меня просто есть гроши
Меня это просто убило вчера
Поміркована думка• 1 час назад
Ответ дляСамоучка
Правильно
Но если ты публичное лицо, скажи
У меня просто есть гроши
Меня это просто убило вчера
Она не обязана все перечислять🤣
Как вы себе это представляете?))
дякую аж підскакую• 1 час назад
Все она правильно сказала
Подписываюсь под каждым словом и про деньги и про дисциплину и про режим

дякую аж підскакую• 1 час назад
Ответ дляСамоучка
Правильно
Но если ты публичное лицо, скажи
У меня просто есть гроши
Меня это просто убило вчера
А вы смотрели полностью интервью или вырезку в инсте, которая закончилась на фразе у меня есть деньги?
Чай не пью, только кофе• 1 час назад
Ответ дляВсеЧетко
Оземпік це одне, але у неї присутній спорт, розтяжка, йога. Не лише уколи.
Марічка• 1 час назад
Ответ дляДинамоКит
а якщо є бажання, а не має грошей?
Так выпьем за то,чтоб наши желания совпадали с нашими возможностями!))))
Уходя дверю не хлопать• 1 час назад
Ответ дляСамоучка
Правильно
Но если ты публичное лицо, скажи
У меня просто есть гроши
Меня это просто убило вчера
А мене не вбило вони тупі і то норм що вони так сказали такого плану відповіді від них то очікуване))
После 18• 1 час назад
Ответ дляСамоучка
Она правду сказала
Застряла• 1 час назад
Так а в чем она не права?
Чтобы выглядеть хорошо, нужны деньги
ДинамоКит• 1 час назад
Ответ дляМарічка
если выпивать, то и так норм)
Застряла• 1 час назад
Ответ дляСамоучка
Это честно. Вы хотели б чтоб вам втирали про умывание талой водой и отказ от негативных мыслей?
Марічка• 1 час назад
Ответ дляДинамоКит
если выпивать, то и так норм)
Особенно пиво,фейс без единой морщинки
Поміркована думка• 1 час назад
Ответ дляДинамоКит
если выпивать, то и так норм)
Как говорит моя подруга - посмотри на алкашек на улице - они всегда всем довольны и у них есть поклонник, а то и не один
Уходя дверю не хлопать• 1 час назад
По суті для неї то правда дійсьно їй потрібно багато грошей щоб мати якийсь вигляд))))