Пэрисхилтонша• сегодня в 16:40
Родина (мама діти)
Невже я все життя буду чути, що винна я в усіх гріхах (на мамину думку...ти тільки винувать!!)
Син підліток, мама моя сина може критикувати казати що жирний, жо жереш без мери...у відповідь получає бабушка мати від мого сина!
Хоча я їй пояснювала, коли я з ним розмовляю то невстрягай з своїми піддакуваннями!!! А де там ще може сама облаяти його...
Блін хочу аж зробити щось собі..бо я не вивожу цих звинувачень...баста! З стном стараюсь говорити спокійно і пояснювати тільки ТАК. Мамин комент: я б ему уже е*** в морду...
Творог для розжига• сегодня в 16:42
Оставьте их в покое, пусть сами разбираются в своих отношениях.
Тро Нью-Йорку• сегодня в 16:42
Вообще плохо понятно в чем вы там виноваты и в целом в чем проблема, но почему ваша мама лезет в вашу семью?
СкокоМнеДадите• сегодня в 16:43
Ответ длягодовасик
Фигасе бабушка!
А жирный малолетка матерная норм?
Виннипуховна• сегодня в 16:44
Ответ дляСкокоМнеДадите
А жирный малолетка матерная норм?
Тролли они такие:)
Пэрисхилтонша
• сегодня в 16:45
Ответ дляТро Нью-Йорку
Вот я їй про це говорю, у відповідь а шо мені слова неможна сказати і понеслась ти винна, що він шо ти...
Пэрисхилтонша
• сегодня в 16:47
Ответ дляСкокоМнеДадите
А жирный малолетка матерная норм?
Він не жирний він крупний 186/85
СкокоМнеДадите• сегодня в 16:48
Ответ дляПэрисхилтонша
Він не жирний він крупний 186/85
Фото будет?
Украиночка• сегодня в 16:50
Ответ дляПэрисхилтонша
Вона з нами
Значит резко заткнуть ротяку ей или на выход. Ее сына наверное не дрыщь, если ваш крупный?
Творог для розжига• сегодня в 16:54
Ответ дляПэрисхилтонша
Нет не можна, я виновата да, иди вон Говорить Украина началось.
Пэрисхилтонша
• сегодня в 16:55
Ответ дляУкраиночка
Я її донька! Мій брат був правда кругляшка в 12 років (аж штани протирались в області ближче до паха) Брат занинув в 17 років ...потім витягнувся і став стрункимина часизагибелі таки проблемивже небуло. Но я вде невитримала і рявкнула мамі, що чому вона не озадачувалась питанеям брата свого часу...не хотіла її цим колоти просто вже перкешла межі мама
Цвіпканя• сегодня в 16:55
Ответ дляПэрисхилтонша
Він не жирний він крупний 186/85
Жирный на самом деле
Видна міленіалка• сегодня в 16:59
Ну бабуля переходит границы и критикует от делать нефиг. Вы думаете вы можете её переспорить или переубедить? Может ещё её одобрения получить? Не получится. Единственный способ перестать слушать этот бред это жить с ней раздельно. Она не права, но вы, живя вместе с ней, ей это позволяете, даёте доступ к себе и ребенку.
Украиночка• сегодня в 17:03
Ответ дляПэрисхилтонша
Сорян, читала опой, думала траблы со свекровью. Но тем не менее, ребенок 185/85 явно не от родителей 160/46
Пэрисхилтонша
• сегодня в 17:06
Ответ дляЦвіпканя
Жирный на самом деле
Ви шуткуєте, а може вам стрункі і звонкі подобаються
Тро Нью-Йорку• сегодня в 17:20
Ответ дляЦвіпканя
Жирный на самом деле
Ничего не жирный. Нормальный, не скелет. Это ж мужчина, должен выглядеть как мужчина, а не как палочка. Я думала, там чел 100+ весом и ростом 165….
Пэрисхилтонша
• сегодня в 17:21
Ответ дляТро Нью-Йорку
Я висока 178/75..у сина 44-45 розмір ноги (14 років)
Тро Нью-Йорку• сегодня в 17:22
Ответ дляПэрисхилтонша
Пусть даст бабе в морду один раз, простите конечно. Но просто напрашивается.
Пэрисхилтонша
• сегодня в 17:25
Ответ дляТро Нью-Йорку
У мене при цих сутичках аж кришу рве...тримаю себе в руказ, а потім на одинці сльози душать
Твердая валюта• 2 часа назад
Я зі своєю мамою розїхалась. З початком війни виїхали, то поселились разом, 3 роки терпіла.
Я не могла за вечерею випити бокал вина - вона косо дивилась та називала мене алкоголічкою, хоча таких проблем не маю.
До всього придиралася, хотіла аби я все робила по дому, що вона скаже, як наймичка. Хоча я її тоді утримувала і до цього 20 років жила окремо.
Було непросто, але тепер кожна хазяйка має свою кухню.
Пэрисхилтонша
• 2 часа назад
Ооо, а моя ще собі дозволяє ритись в речах по шафам...то знову а шо тут такого...Вот зараз вона просить малого винести сміття чипляється у відповідь починає мені розказувати ...повчати мене що і як має хто робити
бювет_в_обед• 2 часа назад
Ответ дляПэрисхилтонша
На выход такую маму.