Страхованная• Изменено сегодня в 16:55

Купіть бідній бабушці поїсти

Вчора з чоловіком розійшлись в сільпо у різні відділи, через 10 хвилин повертаюсь, а його вже ’розводить’ дебела така жіночка 60+ на те, що ’мужчіна, оплатітє пожалуйста мнє покушать’. Чоловік мій бачу розгубився, а у неї в корзині помідори свіжі, ковбаси недешевої палка, цукерки різні.. Я запропонувала купити їй хіба що хліба й молока, то чомусь відмовилась. Я була прям в шоці.
Ми хоч і заробляєм, але з нинішнім ростом цін на все навкруги, намагаємся слідкувати за акціями і помідори по 300 грн собі не дозволяємо. А тут бабусі під девізом ’наглість - друге щастя’ вирішили, що в Києві всі міліонери.
При чому в мережі часто читаю історії, коли молодь оплачує продукти пенсіонерам за власним бажанням. Але ця на голодуючу схожа точно не була.
Вам такі не траплялись?
Мульйонерша• сегодня в 16:55
От нахуа це з тредс тягти???

Патика-мотика• сегодня в 16:55
Так і не раз. При чому теж в сільпо
Девальвация• сегодня в 16:56
да да, и снова коверкать, что все шараи - руськамовны
автор Страхованная • сегодня в 16:57
Ответ дляМульйонерша
От нахуа це з тредс тягти???
Бо це - життя, і історія бачу не поодинока. Мабуть треба було для вас її сфоткати в якості доказу )
Пластилин_Колец• сегодня в 16:56
Ответ дляМульйонерша
От нахуа це з тредс тягти???
Ахаха, только что эту ветку там тоже читала ))
Девальвация• сегодня в 16:56
а по теме - автор, их сейчас овердохуа
не только в сельпо
это разводилы
Я на хвилинку• сегодня в 16:57
В Сильпо подходят, 20 гривен просят.

автор Страхованная • сегодня в 16:57
Ответ дляЯ на хвилинку
В Сильпо подходят, 20 гривен просят.
та 20 я б уже дала, але ж не їжі на 2 тисячі..
Працівниця року• сегодня в 16:57
Никому не покупаю пожратки
автор Страхованная • сегодня в 16:58
Ответ дляДевальвация
а по теме - автор, их сейчас овердохуа
не только в сельпо
это разводилы
може рос мова у них - це теж фішка, косять під переселенців
ПешитеБесАшипок• сегодня в 16:58
До мами підходила в АТБ її ровесниця.
У мами в кошику були цибуля і половина батону.
У ’бідненької’ - ковбаса, вершкове масло, твердий сир і пара солодких рулетиків.
Мамі 74 роки і вона, м´яко кажучи, була сильно здивована.
MacOS-ница• сегодня в 16:59
Траплялись. Із посмішкою на пів обличчя і говорить скоромовкою, відверте НЛП
ротцвеники• сегодня в 16:59
Ответ дляСтрахованная
То ви ще її комірку не бачили, там ще пару пакетів на такі суми
Девальвация• сегодня в 17:00
Ответ дляСтрахованная
возможно
ко мне приставал мужичонка (с хорошим перегаром )))) ), тоже песни пел, про купити пакушац, и да, рассказывал трогательную историю, как он из германии примчалси, сам не местный, и вааще с вастока, а тута дочка, а он адрес потерял ))))
я вам больше скажу, они сейчас еще и ’на карту сбросьте’ готовы, если говоришь им, что наличных нет )))
от этого я тоже прифигела первый раз, как мне зарядила одна такая ’бабуля’
Дивне створіння• сегодня в 17:00
Ответ дляротцвеники
у меня соседка такая, а вечером приезжает ее сын на бехе и пакеты забирает
Девальвация• сегодня в 17:01
Ответ дляротцвеники
мне интересно, они потов возврат делают? или в чем прикол?
Девальвация• сегодня в 17:02
Ответ дляДивне створіння
а, ну разве семью кормить с этих пакетов
нехилая экономия семейного бюджета
Мульйонерша• сегодня в 17:02
Ответ дляСтрахованная
Ви ще скажіть, що це ваша історія
Покорительная• сегодня в 17:02
Было такое в Ашане, наглая бабка подходила к людям, тыкала им бутылку дорого оливкого масла и просила купить. На вид тоже было чуть за 60

ротцвеники• сегодня в 17:03
Ответ дляДевальвация
Додому забирають.
В нашому місті відео було, як бабця підходить в макеті і просить оплатити якийсь продукт. Хлопець прослідкував, прозора комірка, а в бабки там вже лухарі набір на святковий стіл. Перед Різдвом було.
автор Страхованная • сегодня в 17:03
Ответ дляМульйонерша
Ви ще скажіть, що це ваша історія
Ні, така бабуля одна на всю Україну. І попалась вона на життєвому шляху тільки одній людині з Тредсу
Девальвация• сегодня в 17:04
Ответ дляротцвеники
Додому забирають.
понятно
Покорительная• сегодня в 17:04
Ответ дляДевальвация
Зачем? Они что не едят?
ротцвеники• сегодня в 17:05
В моєму місті були сюжети про двох жінок ’попрошайок’. Обидві квартири купили. Ще й кажуть, а вам хто не дає просити?
Кавуся• сегодня в 17:06
Ответ дляДевальвация
Жрут от пуза
Девальвация• сегодня в 17:08
Ответ дляПокорительная
Зачем? Они что не едят?
ну, не знаю, одни колбасы и ылитное масло оливковое?
Україна понад усе!• сегодня в 17:08
То у вас неправильное выражение лица, у меня никто не просит, хотя старенькой бабушке я бы и помогла, естественно не помидорами с колбасой., а продуктами первой необходимости. А вот если бы какая то мамаша с ребенком попрошайничала, особенно многолетная, то предложила бы купить презервативы, чтобы не плодили дальше нищебродов
А я кумедна• сегодня в 17:09
Схема рабочая годами. ’Бедные бабушки’ не заканчиваются и обидно, что те, кому реально нужна помощь, голодают и живут очень скромно
автор Страхованная • сегодня в 17:09
Ответ дляУкраїна понад усе!
так в тому то й справа, що в мене лице таке ж А чоловік - видно, що добряк. От вона його і обробляла, поки я не прийшла )
Покорительная• сегодня в 17:10
Ответ дляДевальвация
У кого-то колбасу просит, у кого-то масло, у кого-то сыр