палка-копалка• 29 апреля в 08:43
Оренда квартири.Чи має в ній бути посуд, постільна білизна?
Доброго ранку! Дівчата, підкажіть будь ласка, хто довгостроково здає або орендує квартиру, скажіть чи був у вас якийсь посуд, що саме було? Постільна білизна, подушки, ковдра?
Бринзолетта• 29 апреля в 12:35
Ответ дляОбнемашечка
Може вам пора зрозуміти, що істерика виникає саме у вас, коли мова заходить про витрати на себе ж. Ніхто не зобовʼязаний покращувати життя іншої особи, бо вона просто цього хоче. Оренда це бізнес, послуга/оплата, то ж платити все рівно прийдеться
В бізнесі є також такі поняття як клієнтоорієнтованість та рівень сервісу. Звісно якщо мова не про трущоби в Мумбаях (хоча там теж наверняка є своя градація ’сервісу’)
Бринзолетта• 29 апреля в 12:38
Ответ дляСосиска_Втесте
Не нужно! Я сдаю квартиры с 2012 года. Поверьте моему опыту, не нужно. И если арендаторы будут у вас просить ’дайте хоть какую-то кастрюльку’, то лучше не связывайтесь с этими арендаторами.
Яке щастя що нам траплялися адекватні власники. Були і килимки, і покривало на ліжко, і штори, навіть набір в ванній кімнаті мильниця- стаканчик, і засоби прибирання. Все потрібю. Посуду щоправда не просили, але якби був не відмовилися б також
Бринзолетта• 29 апреля в 12:39
Ответ дляОбнемашечка
Кіцюнь, ти не вмієш такі дискусії вести, відразу йдеш в маніпуляції, перекладання відповідальності та в фантазії. Треба вчитись, бо програєш, а програвати гідно теж не вмієш. Слабенька, буває, сильно не хникай. І купи вже собі ті пару тарілок, не скупись. А як немає грошиків, то на роботку топай☺️
Вам ще набридло пасивно агерсивничати? Гидко читати
Обнемашечка• 29 апреля в 13:17
Ответ дляБринзолетта
Клієнто-орієнтований бізнес це той, що закриває чужі потреби та запити без прибутку? Навіть благодійні організації мають прибуток, це так, вам для роздумів.
А, вже бачу, ви також адепт «все давайте побільше і безкоштовно», все зрозуміло.
Обнемашечка• 29 апреля в 13:18
Ответ дляБринзолетта
То не читайте, а як гидко то випийте атоксіл. Попросіть у орендодавця, безкоштовно👌
Аноним ФЕЯ• 29 апреля в 13:20
Ответ дляпалка-копалка
Перший раз спитала😅
А що хтось постійно запитує?)
автор, решите этот вопрос с будущими квартирантами. потому что я снимаю квартиры и в них есть ВСЕ! начиная от ложки, сахарницы и заканчивая постельным бельем и подушками. Это очень удобно, если своего нет. Если у вас есть лишнее, то предложите квартирантам. а если нет. то специально покупать, конечно, не стоит.
Аноним ФЕЯ• 29 апреля в 13:24
Ответ дляMs. Похвала
Открою вам секрет. Заезжают как и в любую квартиру. Чаще всего нанимая грузчиков и машину. Или вы при переезде с квартиры на квартиру с чемоданчиком только заезжаете?
И я вам открою секрет! Во время войны странно такие вопросы задавать... многие переезжают и без чемоданчика даже! Не все живут всю жизнь на аренде, как вы. у меня вот три квартиры своих остались в оккупации.
Аноним ФЕЯ• 29 апреля в 13:26
Ответ дляMs. Похвала
Может просто говорит? Мы вот не говорим )
И за кран поменяный за 5000, и за 6000 на автономное електропостачання, чтоб отопление им же не слили зимой, а оплату все равно каждый год стабильно повышают 😅 за 4 года у нас оплата выросла на 80 % )
Теперь все сдачи на фонд подъезда только на них, мы морозимся
а зачем вы 6000 платили за автономку?
Клевотница• 29 апреля в 13:30
Орендуємо квартиру в Києві, посуду не було зовсім, питали в господарів квартири може в них є хоча б щось.Сказали нічого, купували посуд самостійно. Подушок і ковдри теж не було
Сунуся в чужі справи• 29 апреля в 13:40
ми знімали на півроку у Львові, була вся техніка, посуд комплектом на чотири персони (тарілки обідні, супові, десертні, чашки, блюдця, виделки, ложки, чайні ложечки) , дві нові каструлі, велика сковорода, два салатники і всі дрібнички типу ножі, тертушка, шумовка, скалка, ополоник, ситечко і т.д.
Ми купили пластикову поличку на колесах у ванну бо дуже мала і там не було ні поличок, ні тумбочки і сушарку бо квартира без балкона то коли з´жджали хазяїн в нас їх викупив бо сказав що так, не передбачив цих речей. Класний дядько і квартира гарна.
Шкала Радощів• 29 апреля в 14:04
Ответ дляпалка-копалка
Кастрюли, сковородка? Тарелки, вилки ложки? Тоже не нужно?
нет
шкаф, кровать/диван, стиралка, бойлер, печка, кухонная мебель.
а чайник ,свч єто их
Сосиска_Втесте• 29 апреля в 14:15
Ответ дляБринзолетта
Яке у вас щастя. А у мене все попросили, я все дала, а вони потім не заплатили за останній місяць, з´їхали з ключами, мене заблокували, всі каструлі, ложки і виделки позабирали і ще прихватили гриль. Замок новий ставила.
Більше я таким лохом не була. І інших аредодавців попереджаю.
Ну ниче се• 29 апреля в 14:41
Ответ дляАноним ФЕЯ
это печально, нео не проблема арендодателя.
Ms. Похвала• 29 апреля в 15:02
Ответ дляАноним ФЕЯ
а зачем вы 6000 платили за автономку?
Затем, что сидеть в квартире с температурой 10 градусов вся зиму, когда за окном минут 20 такое себе удовольствие, согласны?
Или всей семьей мёрзнуть, но принципиально не платить?
Бринзолетта• 29 апреля в 15:03
Ответ дляОбнемашечка
То не пишіть гидоту, виливайте лтруту на чоловіка і дітей
Ms. Похвала• 29 апреля в 15:06
Ответ дляАноним ФЕЯ
Да что Вы. ) удивлю вас. Вы не единственная, кто через это прошел. И наша жизнь поместилась в 1 чемодан в начале войны. А моя мама уезжала даже без запасных трусов. И потеряли мы жилье свое тоже. Но никто нас не освобождал от вывоза своих вещей из съёмной квартиры, когда от Харькова немного обогнали орков. И не все переезжают из-за войны. И, еле найдя однокомнатную квартиру в маленьком городке за космос денег мы первым делом поехали в эпицентр и купили посуду/постель/ веник/швабру и т.д.
Ваш секрет для меня не уместен. И я вам больше скажу. Никто не освобождал меня и всех моих щнакомых от оплаты съёмного жилья в Харькове. И добавлю еще, что помимо всего этого уезжали мы с кредитом на машину, от которого нас тоже никто не освобождал
Фиктивная• 29 апреля в 16:30
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні, не має і нічого не має бути крім кухні, холодильника, плити, пусодомийки, кондюка і пралки і обісцяних диванів теж там не має бути і відповідальність з обох сторін має бути і обумовлена законом.
P.S якщо шоя здаю квартири
Якшо шо, ти чим тільки не займалась у нас і у всьому експерт.
Голова колгоспу• 29 апреля в 16:48
не обязательно, может все быть а может и бз ничего
когда снимала было все в квартире, попросила чтоб вывезли-я брезгую
Маю декілька думок• 29 апреля в 16:54
Ответ дляпалка-копалка
конечно это каждый покупает/приносит свое. Как и текстиль. Это нормально
Аноним ФЕЯ• 29 апреля в 17:06
Ответ дляMs. Похвала
зачем мне ваша история? я ответила лишь на ваше утверждение, что всегда люди переезжают в границах одного города и с кучей вещей. так вот - не всегда!
Обнемашечка• 29 апреля в 17:07
Ответ дляБринзолетта
Жінко, вам би до лікаря, якщо реальність, в якій треба платити за свої потреби вбачається вам гидотою. От все на шару їй подавай, де ж ви такі беретесь. І як показує практика, коли доходить щоб не взяти, а дати, то вже інше співають вам подібні
Залізна тьотя• 29 апреля в 17:09
3 рази орендувала квартири, все було, посуд, ковдри, подушки, постіль. 4 раз знайшла пусту квартиру, там взагалі нічого не було, тільки кухня. Я переїхала в інше місто студенткою, без речей, освоїтися, нащо брати всі ці речі? Потім, звичайно, щось купляла потроху. Але залежить від того, кому ви здаєте.
Спитайте у орендарів, якщо їм треба, придбайте.
Love_Love_Love_• 29 апреля в 17:12
Ответ дляФиктивная
У «вас» я взагалі нічим не займалась- упаси Боже.
Вітаміни косметика• 29 апреля в 17:23
Ответ дляпалка-копалка
О боже...
Ви залог брали на такий випадок? Вони відшкодували?
залог 3 тис а двері 4 + робота...ось у цьому місяці буду розмовляти місяцб минув- обіцяли..
СкиниУскачи!• 29 апреля в 17:36
Посуда еще может быть, но обычно если сковородки или кастрюли - самого низкого качества, все равно ими не пользовалась. постели не было никогда, и я тоже сдавала без постели и без посуды. Это есть только в квартирах которые сдаются краткосрочно