Ух яка ж Я• 2 часа назад

Сумно, що я вже старію

Ближче до 30 з´явилася розацеа+ гусячі лапки з однієї сторони намічаються, під тим оком зморшки теж, доволі глибокі. Лінії сміху теж
Вся в кредитах• 1 час назад
Ответ дляNo problems
Пока ещё все ок у Вас. Но через лет так 5, будет реально видны изменения. Мне 34, в 32-33 реально уже понимаешь, что молодость тю тю, если не использовать косметологию
В 35 лет никто ещё ничего не увидит,о чем вы,это ещё молодость.я в 45 начала видеть признаки старения,а в 40 была ещё молодая и красивая.

автор Ух яка ж Я • 1 час назад
Ответ дляПрестидижитатор
я не знаю, як долго ви зайались з психологом, але у вашому випадку якогось мінімального прогерсу варто було б очікувати через декілька років роботи.
І ймовірно не просто КПТ, а ще і схема-терапію додавати. Ви писали, що ваш псиїолог пропонував вам експозиції, але ви не захотіли. Так от реальний досвід - це єдиний спосіб змінити переконання. Все інше - як мертвовму припарки у вашому випадку.
Для цього треба добре заробляти і це замкнутий цикл. Я ніколи не знайду хорошу роботу в силу свого психологічного стану , травм,віку і помилок.
Ко ко Шарік• 1 час назад
Ответ дляУх яка ж Я
Старіння починається після 25, хоча до 28 я думала, що це не так
Ну щасти вам. Ви сама обираєте, що думати.
автор Ух яка ж Я • 1 час назад
Ответ дляДайте подуться
А сейчас вы типа привлекательная? 😂
Я до цього віку собі подобалася, що чоловікам ні то вже другорядне
автор Ух яка ж Я • 1 час назад
Ответ дляУкр_жіночка
Да я была очень красивая в юности и сейчас красивая. Красивой можно быть и с морщинками. Я не стремлюсь выглядеть на 18 и мне не хочется тратить свою жизнь и силы чтобы казаться на пару лет моложе. Зачем?
Но конечно я слежу за своим здоровьем, фигурой и качеством кожи и волос. Именно изнутри.
И лицо я не штукатурю.
Ось бачите, ви як були привабливою так і залишилися. Плюс у вас мабуть є гроші на якісну їжу та догляд. У мене що першого що другого ні коли вже не буде
автор Ух яка ж Я • 1 час назад
Ответ дляВся в кредитах
Я вже в 28 їх бачу
Вся в кредитах• 1 час назад
Ответ дляУх яка ж Я
Я вже в 28 їх бачу
28 ну очень рано

парИла я парИла• 1 час назад
Ответ дляУх яка ж Я
выучите иностран язык, попробуйте учиться на другую спец-сть, если думаете найдете мужчину и он вас осчастливит и сделает богатой и успешной-то зря потратите свое время
Укр_жіночка• 1 час назад
Ответ дляУх яка ж Я
Вам только 28
Вы можете выучиться еще раз и сделать карьеру
Какие ваши годы
Я очень много училась и работала тоже
И да у меня есть деньги это правда

И да действительно красота не в отсутствии морщин это точно

Так Займитесь своей жизнью! Хватит разглядывать себя в зеркале)
автор Ух яка ж Я • 1 час назад
Ответ дляпарИла я парИла
Ні, на чоловіків я взагалі не дивлюся. Я розумію, яка я і хто я
автор Ух яка ж Я • 1 час назад
Ответ дляВся в кредитах
28 ну очень рано
сама не думала, що так рано почну старіти
автор Ух яка ж Я • 1 час назад
Ответ дляпарИла я парИла
Я взагалі вчилася на китаїста і англ другою, але не знала, що з цим зробити
парИла я парИла• 1 час назад
Ответ дляУх яка ж Я
якщо знаєте добре англ можете заробляти як онлайн для дітей та дорослих як підробіток
Престидижитатор• 51 минуту назад
Ответ дляУх яка ж Я
Я трохи мала експозиції, але є об´єктивна реальність де я наприклад не хочу експозиції з ровесниками, які є успішними, бо я відчуваю себе лохом. Тут ніяка експозиція не подіє, бо це об´єктивна реальність, так ці люди успішні і з такою як я їм буде нецікаво, а мені нецікаво з людьми, які нічим не цікавляться . Але зараз я на жаль, у такому апатичному стані, хоча до цього цікавилася всім
немає об´єктивної реальності, принаймі ваше ригідне мислення не може претендувати хоч на якусь об´єктивність.
Почитайте коментарі в кожній вашій темі щодо зовнішності, ви бачите одну ’об´єктивну’ реальність, і переконані, що так і є, а інші люди - бачать інше.
Ви заручник свого обмеженого мозку. І я погоджуюсь з вами в тому, що навряд чи ви колись визволитесь.
Престидижитатор• 49 минут назад
Ответ дляУх яка ж Я
це правда, не знайдете. Мені вас дуже шкода, але я розумію, що вам неможливо допомогти.
автор Ух яка ж Я • 45 минут назад
Ответ дляПрестидижитатор
Якщо вам 28 років і ви працюєте на студентській роботі то ви не будете цікаві своїм ровесникам з більш- менш кращою роботою. Це просто різні рівні
ЯниЯ• 35 минут назад
Ой, мужика вам хорошего надо. И блажь пройдёт)
Престидижитатор• 31 минуту назад
Ответ дляУх яка ж Я
Я цікава своїм друзям не в контексті того, на якій роботі я працюю.
Моя подруга, з якою я дружу вже більше 30 років - успішна бізнесвумен, яка має дохід ну разів в 5 більший за мій, хоча я також нормально заробляю.
Це не заважає їй зі мною дружити, а мені з нею.
А своєю професією, якою я зараз заробляю нормальні гроші я почала займатись приблизно з 33-34 років.
Але вам це все ніяк не допоможе. Ви як член секти, вас ніхто не зможе переконати в іншому. Це вже на рівні вашого мозку неможливо.
автор Ух яка ж Я • 27 минут назад
Ответ дляЯниЯ
І що це змінить ? Прибере відчуття того, що я лох, який витратив багато років на навчання і на виході о

автор Ух яка ж Я • 26 минут назад
Ответ дляПрестидижитатор
Вам пощастило значить
Мама фіфті цента• 1 минуту назад
Кислая леди.