Лизетта-ukr• вчера в 19:55

Залужный сказал, что перед своей смертью заставит

Своего сына дать клятву, что тот... вернёт оккупированные территории.
Вот только сына у Залужного нет...
jannjann77• вчера в 19:56
Це він вам сказав?

Just a crow• вчера в 19:58
Возможно он планирует родить сына или одной из его дочерей пол захотелось сменить
rainbow2018• вчера в 19:58
Удалено администрацией...
Svitlo_O• вчера в 20:00
Ответ дляJust a crow
папаня обеих отправит на перековку в приказном порядке
Aksinia 111• вчера в 20:02
Ответ дляjannjann77
Це він вам сказав?
Да видео уже гуляет , прямая речь)))

https://t.me/c/1686929119/114473
’Я, коли буду помирати, змуситиму свого сина поклястися, що він поверне окуповані території. А якщо не він, то його син. Ось це для мене перемога — Залужний’
Є один нюанс — в нього немає сина. Він виховує двох доньок.
ㅤ
автор Лизетта-ukr • вчера в 20:01
Ответ дляAksinia 111
Да видео уже гуляет , прямая речь)))

https://t.me/c/1686929119/114473
ㅤ
Сейчас напишут, ипсо
Красавишна-Улыбавишна• вчера в 20:04
Уже так их терпеть не могу что плюнула бы в рожу

Uebersetzerin• вчера в 20:04
Он немного не так сказал, но в любом случае это все бла-бла-бла

’Окрему увагу дипломат приділив питанню територіальної цілісності, навівши емоційне порівняння з власним домом та сусідом-загарбником. Валерій Залужний підкреслив, що питання відібраних територій ніколи не може бути остаточно закритим, поки справедливість не буде відновлена.

«Якщо з’ясується, що в цьому моєму домі шматок мого городу або мій сарай забере мій сусід, єдине, що я зроблю, коли буду помирати, заставлю свого сина поклястися, що він поверне собі і сарай, і цей город», – додав він.

Залужний переконаний, що ця клятва має передаватися з покоління в покоління, поки Україна не поверне все своє. На думку дипломата, саме поєднання відчуття повної фізичної безпеки, економічного процвітання та відновлення територіальної справедливості і складатиме ту перемогу, на яку заслуговує український народ.’
автор Лизетта-ukr • вчера в 20:06
А уж какой почти культ его личности был в начале войны..
А он оказался таким же клоуном, как и они все...
Веточка сакуры67• вчера в 20:07
Ответ дляUebersetzerin

Ну так это другое дело, терерь все понятно. Он о наших сыновьях говорил.
Uebersetzerin• вчера в 20:09
Ответ дляВеточка сакуры67
Ну да, своих же нет
А других не жалко отправлять на войну поколение за поколением(
JulliK_• вчера в 20:15
Да пошёл он нахер, упетлял? Молодец
JulliK_• вчера в 20:16
Ответ дляЛизетта-ukr
Зализный
mymoly• вчера в 20:32
Боже
У него даже нет сына
Реверанс• 2 часа назад
Ответ дляЛизетта-ukr
Клоун тут тільки Ви.
Залужний звільнив багато територій України перед тим,як зрадники його з ЗСУ викинули.
Те що Ви ще живі його заслуга.
Реверанс• 2 часа назад
Ответ дляJulliK_
Да пошёл он нахер, упетлял? Молодец
Краще би ви туди пішли.
HELGA. UA• 1 час назад
Вдячна Залужному за все, що він робив і робить для України 👍❤️🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦