Сметчица• 2 часа назад
Чи можна приймати антибіотики при прийомі антидепресантів
Кілька днів тому розпочала прийом антидепресантів та нейролептиків. Психіатр на прийомі казав, що ліки сумісні з будь-яким лікуванням. В перший же день захворіла орві і тепер потрібно приймати антибіотики. Відгукніться, будь ласка, ті, хто приймає ад, як ви їх поєднуєте з антибіотиками?
Пекельнi Борошна• 2 часа назад
Інструкцію дивіться. Я приймала з антибіотиком. А ось з ібалгіном не бажано примати саме мій АД