жижифреймут• 1 час назад
Пілатес на реформері- реально схуднути? Чи краще звичайний пілатес
жижифреймут
• 1 час назад
Була сьогодні на занятті, і щоб сильно мені боліло тіло то такого немає. Я переживаю чи можливо взяти інший рівень там є складніше трохи рівень. Як взагалі має бути ця кріпатура?
Бесбардак• 1 час назад
Ніякий пілатес не допоможе Вам схуднути, худнути допомагає дефіцит калорій, можете хоч зранку до вечора сидіти на тому пілатесі, але якщо будете їсти як і далі, то тільки шкіру підтягнете але не схуднете
ПочтальЁнша• 1 час назад
Ответ дляжижифреймут
Крепатура ни о чем не говорит. Я занимаюсь с весом 26 кг без всякой крепатуры.)
Без комплексів• 1 час назад
Ответ дляБесбардак
або кардіо, що дозволяє спалювати більше калорій
Фуліганка• 28 минут назад
Ответ дляПочтальЁнша
Я теж займалася з вагами і бігала в темпі, але після пілатесу в мене така кріпатурка була, сама навіть не думала, думала, що пілатесу це фігня якась.
Фуліганка• 26 минут назад
Ответ дляБез комплексів
Я дивилася фото з Чемпіонату України з легкої атлетики - там деякі бігунки такі здобні були, а вони багато бігають, власне то їх робота, так що дефіцит важливіший