ДваДваВісім• сегодня в 02:11
Як же батьки ламають життя своїм дітям
Дивлюсь на подругу, їй 41 гарно виглядає, гарно заробляє, всі мужики які в неї була- нарциси і абюзери.
Єдиним нормальним мужиком був колишній з яким вони прожили 9 років, він 4 рази кликав її заміж, але вона відмовляла. Бо вони жили в її квартирі ( яка по документах була бабці) і бабка виносила їй мозг чому він не зробить ремонт в цій квартирі, бо вот її дід привів в квартиру з ремонтом. По факту він просто хотів щоб вони одружилися і купили своє, чи він би робив ремонт в квартирі жінки.
Мужик він класний, утримував її, працював багато,обʼїздили пів світу. Але бабі він дуже не подобався от вони і розійшлися в кінці кінців.
В результаті в нього сімʼя, двоє дітей, в неї постійні душевні травми.
ДваДваВісім
• 2 часа назад
Ответ дляМой_ужин
А чо відмовляла
Бабці він не подобався, бабця токс, ображалась на неї не розмовляла бо вона живе з мужиком який не хоче ремонт робити, значить ні про що не дбає.
Мой_ужин• 2 часа назад
Ответ дляДваДваВісім
9 років?)
Мой_ужин• 2 часа назад
Ответ дляДваДваВісім
Так, 9 років
Можна вважати, що вони розлучились, таких випадків і без бабусь повно.
Тоскующая• 2 часа назад
ви написали - батьки, а розповідь про бабку. Думаю вона тут ні до чого. У подруги своя голова є. І чому ви вирішили що він такий хороший: може то так зі сторони здавалося
Тоскующая• 2 часа назад
Ответ дляДваДваВісім
Так, 9 років
ну так може мона не могла завагітніти наприклад: він її і кинув
ДваДваВісім
• 2 часа назад
Ответ дляТоскующая
Бабка ще та штучка, вона навіть вішатись йшла бо подруга не хотіла робити те що хоче бабка
ДваДваВісім
• 2 часа назад
Ответ дляТоскующая
Він її не кидав
Розвідка Маші• 2 часа назад
И причём здесь родители, если у вашей знакомой своих мозгов не хватает ?
Мужчина звал её замуж, она ему отказывала. Если он хорошо зарабатывал, что мешало взять квартиру в ипотеку и съехать от бабки ? Это был её выбор.
ніколи такого не було• 2 часа назад
Автор, ваша подруга сумнівалась в тому чоловікові. Або така людина. А скільки є історій про те, що молодята втекли та попри волю батьків одружилися. Тьма таких історій. Тут чомусь вчепилися за ту квартиру. Обоє молоді. Йшли б на зйом. Ваша подруга, видно, не хотіла боротися за стосунки. Як правило, ті, хто бореться, змітають все на своєму шляху. Видно, їй не так сильно то було треба. А ви чому так переживаєте? За чоловіка можна порадіти, зустрів собі ту, яка також хотіла родину. Далеко не всі жінки хочуть родину. Це факт.
ДваДваВісім
• 2 часа назад
Ответ дляРозвідка Маші
Вони не жили з бабкою
Нічого не мішало, він пропонував одружитися і він вирішить це питання
Кондуктор трамвая• 2 часа назад
Он продаваемый чувак.за чем вкладываться не всвою квартиру.молодец
Бриджит_Фрикандо• 2 часа назад
Мене більше дивує не те, що ремонт за 9 років не зробили, а те що дітей не зробили. Люди на зйомі по 3є рожають і норм живуть. В неї пріоритети були якісь свої, а в нього свої. А те що зараз він одружений з дітьми, а вона ні, багато про що говорить
Губной рояль• 1 час назад
Мужик пристроил удобно свой зад, ни кола ни двора, 9 лет прожил даже без минимального комфорта. То что он женат отнюдь не значит, что он прямо нормальный, полно женщин которым сгодятся любые штаны. Кстати он квартиру таки купил или опять за счёт женщины себя жильем обеспечил?))
ДваДваВісім
• 39 минут назад
Ответ дляГубной рояль
А чому він пристроїв свій зад, він повніїї забезпечував і досить добре.
Губной рояль• 37 минут назад
Ответ дляДваДваВісім
Она не работала? Он купил квартиру, вы так и не ответили?)
ДваДваВісім
• 37 минут назад
Ответ дляГубной рояль
Ні не працювала. Він побудував дім
Губной рояль• 33 минуты назад
Ответ дляДваДваВісім
Ні не працювала. Він побудував дім
Что мешало за 9 лет ему дом построить?)
ДваДваВісім
• 23 минуты назад
Ответ дляГубной рояль
Что мешало за 9 лет ему дом построить?)
По моєму логічно що люди створюють сімʼю і думають де вони будуть жити. Для чого вам одній дім?
Губной рояль• 19 минут назад
Ответ дляДваДваВісім
Ну да если жить в чужом жилье, то не за чем, конечно.)) А если жить негде, то либо свое, либо снимаешь. Кстати любящий мужчина, да и любой мужчина с минимальным достоинством, уже бы без официального оформления перевез бы подальше женщину из нервной обстановки, хотя бы на съем, но нет сидел 9 лет терпел бабкины закидоны.)
ДваДваВісім
• 17 минут назад
Ответ дляГубной рояль
Як можна когось перевезти від спілкування з рідними?
Губной рояль• 15 минут назад
Ответ дляДваДваВісім
Сразу бы у бабки пропали причины для претензий.))
ДваДваВісім
• 14 минут назад
Ответ дляГубной рояль
Були б інші претензії. Смішно вимагати ремонт в сторонньої людини
Губной рояль• 11 минут назад
Ответ дляДваДваВісім
То есть, не смотря на то, что он жил 9 лет, он считает себя посторонним. Ну это все объясняет.))
ДваДваВісім
• 6 минут назад
Ответ дляГубной рояль
Я не знаю ким він себе вважав. Також не розумію в чому ви мене переконуєте? По моєму нормально не робити ремонт в чужій квартирі, а запропонувати жінці одружитись і забезпечити нову сімʼю житлом.
Губной рояль• 4 минуты назад
Ответ дляДваДваВісім
Это вы мне первая написали и что-то пытаетесь доказать.))
ДваДваВісім
• 1 минуту назад
Ответ дляГубной рояль
Подивіться хто кому написав перший.