Говорю-балакаю• сегодня в 16:13

Парень не зовет к себе

Год встречаемся с парнем. На протяжении этого года у него в квартире его шёл ремонт и он жил с родителями. Ремонт закончился не так давно и он съехал к себе в квартиру. Приглашает на ночёвки, но жить к себе не зовёт. Ни разу эта тема не поднималась. Мне самой интересно знать почему, но не задаю ему этот вопрос потому что мне кажется как-будто увижусь перед ним. Как думаете почему так? И стоит ли задавать ему этот вопрос? В последнее время много конфликтов у нас.
Гравіцапа• сегодня в 16:48
Ответ дляЧумацький Шлях
І вас це влаштовує? Цивільний шлюб? Я для себе питаю. Вже п´ять років так живу і дитина є, але заміж не кличе. А я принципово не кажу про шлюб. Хочу, щоб чоловік сам цього забажав, а натякати просити говорити про шлюб сама не хочу. І готує сам або разом, і прибираємо він інколи я, і відчуття живі теплі. І розумію що він вважає нас сім´єю, але юридично так і не оформили
А вас це влаштовує?
Так, мене це більш ніж влаштовувало, бо то була моя ініціатива, чоловік не раз робив пропозицію, я не погоджувалася. Офіційно уклали шлюб тільки коли його мобілізували, і то я не дуже хотіла. У нас в цивільному шлюбі було двоє дітей, обох він офіційно визнав. При одруження я все одно лишилася на своєму прізвищі

Анонімус• сегодня в 16:49
Ответ дляГоворю-балакаю
Та мне не надоело жить с мамой. Меня всё устраивает. Просто мне интересна его позиция.
Так, а что тут выдумывать. Он хочет пожить сам, самостоятельно,, своим умом. Всё. Когда ему понадобится обслуживание - пригласит.
Гравіцапа• сегодня в 16:50
Ответ дляТа легко!
Потому что это исключение
Я думаю, якщо чоловік одружиться, то це ні на що не вплине,якщо в нього саме таке відношення до жінки і спільного побуту
Вапщета• сегодня в 16:51
Вообще как надо унизиться... Вы же себя не на помойке нашли. Он зовет когда ему нужен секс. Ему. Он не планирует совместного будущего, отсюда и скандалы, он пытается разорвать отношения.
Гравіцапа• сегодня в 16:52
Ответ дляГоворю-балакаю
А от те, що дорослу жінку в 23 роки влаштовує проживання з мамою, не зовсім ок
Перловая Кашка• сегодня в 16:55
Ответ в последнем предложении вашего стартпоста.
При совместном проживании конфликтов станет еще больше
Булькаю• сегодня в 17:09
Ответ дляГоворю-балакаю
Мне23 ему 25
І нащо вам у ваші 23 вішати ярмо на шию? Живіть, насолоджуйтесь молодістю, зустрічайтесь з іншими, а не оце все. Я вийшла заміж дуже рано - у 22 роки, а зараз думаю, треба було ще хоч років 10 погуляти. Але то заміж, а бути співмешканкою - це так принизливо, просто безкоштовна прачка, кухарка, прибиралка і давалка. Для чого вам все це? Щоб він вас покористував і викинув без зобов´язань? Фу

Цукрові вишні• сегодня в 17:36
Ответ дляГоворю-балакаю
не надо обманывать себя и советчиц.
почему не снимите комнату? жлобитесь?
автор Говорю-балакаю • сегодня в 17:38
Ответ дляЦукрові вишні
не надо обманывать себя и советчиц.
почему не снимите комнату? жлобитесь?
Кого я обманываю. Я серьёзно говорю и честно
Цукрові вишні• сегодня в 17:39
Ответ дляГоворю-балакаю
вы не ответили на мой вопрос.напрягитесь,плиз.
автор Говорю-балакаю • сегодня в 17:42
Ответ дляЦукрові вишні
Я не хочу снимать комнату, потому что мне и с мамой нормально живётся.
Свезло так свезло• сегодня в 17:46
Ответ дляГоворю-балакаю
Мне23 ему 25
Для чого йому в такому молодому віці співмешкання?
Свезло так свезло• сегодня в 17:48
Ответ дляГоворю-балакаю
Он себя да. Ну я почти. Я просто с мамой ещё живу.
Хочете від мами спетляти?
Свезло так свезло• сегодня в 17:50
Ответ дляГравіцапа
Чому більшість жінок вважає, що якщо чоловік і жінка живуть разом, то жінка неодмінно в нього хатня робітниця. Я в ’цивільному’ шлюбі жила 29 років, нікого не обхажувала, навпаки чоловік частіше готував, гуляв з дітьми, ходив за покупками
Чим ваш цивільний шлюб відрізняється від нецивільного якщо ви вели спільне господарство і мали дітей?
Свезло так свезло• сегодня в 17:51
Ответ дляЧумацький Шлях
А вас це влаштовує?
А дитину він визнав?
Гравіцапа• сегодня в 17:52
Ответ дляСвезло так свезло
Нічим абсолютно, тому я і не розуміла потреби оформлювати щось офіційно. Наприклад квартиру я купила на своє ім´я, і я б не мала в раці чого її ні з ким ділити)
Пилосмок працює• 1 час назад
Ответ дляБулькаю
а яка різниця раніше чи пізніше? Якщо це таке неприємне ярмо як ви описали, то - ви в курсі що це взагалі-то добровільна опція я щаміж виходити не обов´язково? А якщо з людиною добре і хочеться з нею бути разом кожен день, то навіщо відтягувати? У вас якесь дивне відношення до шлюбу, як начеб то це не для душі робиться а якась повинність
Мядуза аля моргонер• 1 час назад
Ответ дляГоворю-балакаю
Да мне просто интересно почему он не предлагает. Мне казалось, что парни наоборот только и тянут побыстрее в сожительство
Не хочет.