Дама_с_коготками• 2 часа назад
Вгадайте що за епоха, який образ кращий
Вгадайте з якої епохи, з яких років ці модні киянки.
Який лук у дівчат вам здається актуальним в наші дні (на фото дівчини за номерами)
Зробіть вибір:
вже голосів:
1 дівчина
2 дівчина
3 дівчина
4 дівчина
5 дівчина
6 дівчина
Дама_с_коготками
• 2 часа назад
Ответ дляMs. Android
Прям эпоха?
Ну если эпоха, то эпоха совка
а роки приблизні, епоха совка велика)
Точная копия плова• 2 часа назад
Ответ дляДама_с_коготками
а роки приблизні, епоха совка велика)
Конец80-90е, ни одна нормально не одета, рабочий класс
Дама_с_коготками
• 2 часа назад
Ответ дляЛялькодзьоб
Конец 70-х начало 80-х. Образ? Ни один не нравится.
жодного актуально на зараз не бачите?
Дама_с_коготками
• 2 часа назад
Ответ дляТочная копия плова
це студентки
Лялькодзьоб• 2 часа назад
Ответ дляДама_с_коготками
жодного актуально на зараз не бачите?
Нет, не вижу. Но, возможно Вы стилист, Вам виднее современные тенденции.
Точная копия плова• 2 часа назад
Ответ дляДама_с_коготками
це студентки
И что? В сельхозе тоже студентки
Нервогенератор• 2 часа назад
Ответ дляТочная копия плова
Вы лет на 10 промазали) как раз конец 70-начало 80
НуКаНаКа• 2 часа назад
Ответ дляТочная копия плова
А робочий клас це якесь дно, яке апріорі не може бути нормально модно або актуально вдягнено?
Точная копия плова• 2 часа назад
Ответ дляНуКаНаКа
Почему дно, просто не модно одевались, денег на это не было и вкуса
НуКаНаКа• 2 часа назад
Ответ дляТочная копия плова
Смак не від цього залежить. А стосовно не було грошей на модне, то моя свекруха з села, з багатодітної родини. Причому вступила в університет далеко від рідного дому, в іншій республіці. Ніхто особливо не допомагав, вчилась на відмінно і мала підвищену стипендію. Щоб модно вдягатися як місцеві вона навчилась шити та вʼязати. Купувала відріз тканини і сама шила собі сукні, сорочки, спідниці. А фасони підглядала у місцевих модниць. Я бачила її фото коли вона була в старших класах сільської школи і бачила студентські. Це дуже велика різниця
Дама_с_коготками
• 2 часа назад
Ответ дляНуКаНаКа
Так, в ті роки купляли відрізи та замовляли в ательє пошив з модних каталогів, у мами купа тих відрізів залишилася
НуКаНаКа• 2 часа назад
Ответ дляДама_с_коготками
Мій батько зі школи був модником. Заради цього навчився шити. Купляв чоловічі сорочки і перешивав по моді настільки вузькі, щоб аж ґудзики репались. Купляв або тканину, або на 5 розмірів більші штани і перешивав їх так щоб були модні в 70-х кльош
Дама_с_коготками
• 2 часа назад
Ответ дляНуКаНаКа
ото був модний хлоп
, а на фото 1973 рік, студентки -практикантки Будинку побуту ’Світанок’)))