Единорог_помог• Изменено сегодня в 06:54
Як ви шукаєте і де мужчин? І мужчини і соцмережі, переписки.
Наприклад ті ж сайти знайомств. Як справитись з ревністю. Вони ж от наприклад в Тредс, Тік ток.
Одній , другій пишуть під фото компліменти , І навіть почавши зустрічатися прям видаляють свою анкету? А якщо ніби відносини вже є , то дівчата, жінки , як відноситесь до він ще є в тому додатку і деколи переписки, але без натяків на інтим? Але все ж є? Вимагаєте видалити чи сам видаляє.,Якщо бачить що Ви не доводь ні ні бо боїться Вас втратити.
Як Ви взагалі до цього всього відноситесь? Зараз же всі масово сидять в цих соцмережах Тік ток і т д. І ми теж в принципі.
Як у вас в сімʼї це і у відносинах? Все все тільки з вами і ні з ким другим?
Единорог_помог
• сегодня в 11:48
Ответ дляЭмчЭндЭм
Мой мужчина в тик токе не сидел
Познакомились на сайте. После второй встречи, он прислал скрин, что удалился и меня попросил удалится
Встречается со мной, влюбился
Не ревную
Так как все внимание на меня и это заметно, что больше он переживает
А я спокойна, как слон
Встречается со мной, влюбился
Не ревную
А я спокойна, как слон
А Ви з ним 24 на 7? От коли вільний то на Вас а решта часу?
Единорог_помог
• сегодня в 11:49
Ответ дляviter33
Якщо чоловік після ’початку зустрічань’ з вами далі сидить на с.з. і веде переписки (навіть ’без натяку на інтим’) - ’кіна не буде’. Блядун паталогічний, такі є, незалежно від віку. Тут не ревність, тут життєвий досвід)))
Шукати іншого, вам же не горить, дітей терміново народжувати не треба
Ні для любові і життя треба. А іншого то важко від цього відмовитися, так сильно привʼязана вже. І мама і знайомі знають.
Володарка мрій• сегодня в 11:49
Ответ дляЕдинорог_помог
Так на сайті знайомств вони як тоді познайомляться? Раз вона там , то по факту вона мужика там і шукає.
Аленя ныне трудно поймать, они все в неволе сейчас. да в заповедниках.
Попробуйте завести себе мамсика.
ЭмчЭндЭм• сегодня в 11:52
Ответ дляЕдинорог_помог
Я с ним свободное время от его работы
Остальное время он на работе, на работе возможности сидеть в телефоне нет.
ЭмчЭндЭм• сегодня в 11:53
Ответ дляЕдинорог_помог
Так є ще Фейсбук інші сайти , Тредс.
Може це показуха?
Фейсбук есть, он его не скрывает
Больше никаких сайтов или приложений нет
Единорог_помог
• сегодня в 12:01
Ответ дляКружите меня,кружите
Вот, автор, послушайте. Это сам мужик правдиво пишет про подобных. Не сидят они в переписках если любят свою женщину
В мене було таке. Демонмтративно видалив з телефона додаток, Переживав, не спав, Два дня. Так боявся втратити. Але нема гарантії що не повернеться. Умовляв переїхати жити і все бути разом.
Единорог_помог
• сегодня в 12:02
Ответ дляSgreen
Капець. Навчіться писати для початку. Що за набір звуків? Орфографія української мови - книга яка має бути завжди поряд. Ні змісту, ні тексту
Це Вам рука лице
На Ваш текст
Единорог_помог
• сегодня в 12:03
Ответ дляЭмчЭндЭм
Фейсбук есть, он его не скрывает
Так там месенджер , може там?
Кружите меня,кружите• сегодня в 12:04
Ответ дляЕдинорог_помог
Ну говорить что угодно можно. Я бы не верила безоговорочно
Кружите меня,кружите• сегодня в 12:04
Ответ дляЕдинорог_помог
Так є ще Фейсбук інші сайти , Тредс.
Може це показуха?
Плюс могут быть левые страницы
ЭмчЭндЭм• сегодня в 12:57
Ответ дляЕдинорог_помог
Так там месенджер , може там?
Вы ещё туалет проверяйте, если пошел
Вдруг там сидит и пишет 😂
Единорог_помог
• сегодня в 13:43
Ответ дляНе любовница
Очень правильно. Может и не блядун, но просто вы не его женщина или он в принципе не ищет серьезных отношений или вы после первого свидания уже претендуете на место единственной.
С мужем познакомилась на сайте и первые несколько встреч ещё общалась с другими мужчинами, но потом поняла что вот этот мужчина мой и ему сказала что буду удаляться с сайта, т.к. больше не вижу смысла там находиться, раз как бы нашла что искала. Так он очень обрадовался, сразу удалил свою анкету.
Після скількох зустрічей?
Единорог_помог
• сегодня в 13:46
Ответ дляviter33
Я чоловік і знаю таких ’паталогічних блядунів’
Це не залежить від віку (від 30 до 60), не залежить від грошей (не олігархи)
От просто оточують себе жінками - постійні знайомства, куча онлайн-знайомих, безрозмірна френд-зона (з якої час від часу баришні переходять в більш близький статус), якісь регулярно спливаючі ’колишні знайомі’ і так - до безконечності, ’горбатого могила не справить’.
Може це краще, ніж бухати (принаймі, чоловіки за собою слідкують))), але для жінки - не ідеальний варіант (м’яко скажемо)
А якщо той чоловік зрозумів , зробив вибір в користь одної, запропонував жити
Познайомив з родичами. То що? І при цьому все видалив. Сказав що для нього вона одна єдина. То і в такому випадку не прощати?
Единорог_помог
• сегодня в 13:46
Ответ дляВолодарка мрій
Попробуйте завести себе мамсика.
А як і де його найти і завести?
Единорог_помог
• сегодня в 13:49
Ответ дляКружите меня,кружите
Тобто не вірити категорично і розставатися? Ну не так часто умовляють про щось, люблять і просять про щось. Ну а вірити то ясно на 100 процентів не можна нікому, навіть собі.
Единорог_помог
• сегодня в 13:52
Ответ дляviter33
Нє, ну якщо ’мама і знайомі знають’ - нема базару!!
’треба брати’ , пофіг вже на його бл...дей в телефоні!!!
Ну переписки були прочитані. Я порівняла з своєю. В мене всякі сердечка любов смайлики. Там де просто переписка. Без лишніх емоцій як говорять. Ну на мене ж він тратив час, гроші, емоції.,Не на них же. І потім все видалив. На 100 не треба звичайно вірити, треба почекати подивитися що буде далі.
Единорог_помог
• 2 часа назад
Ответ дляЭмчЭндЭм
Вы ещё туалет проверяйте, если пошел
Вдруг там сидит и пишет 😂
То то я відповіла іншій людині. А так то правильно, не угонишся. Бігати за ним провіряти.