Усміхайлик• 1 час назад
Закрытые комедоны
У дочки 14 лет закрытые комедоны мелкие на щека, на лбу.
Пользуется уходово косметикою с кислотами....
Реально ли их убрать без чисток?
Или только чистка поможете. И если да то какая? Механическая?
Реально ли их убрать без чисток?
Усміхайлик
• 1 час назад
Ответ дляТишком_нишком
какие чистки? Нужны ретиноиды
Ну вы же не видимо моего ребенка. Дерматолог вообще сказала что нормальная у нее кожа для ее возраста.... Высыпаний почти нет. Есть немного ко клонов.... Ретиноиды сказала это в запущенных случаях, на в нашем
Пописанная парта• 24 минуты назад
Ответ дляУсміхайлик
Автор, маю доньку вашого віку, теж довго гралася в самостійний догляд, шкодую, що раніше не повела до косметолога. Лікар призначила доглядові засоби і зовнішній ретиноїд, який ні на що не впливає. Чистку можна одноразово до лікування, а можна і не робити. Але основне лікування акне (а це акне), нажаль ретиноїди. Тому ви самі приймайте рішення, тим більше, що ви зверталися до дерматолога і мали рекомендаціі, відповідно стану. Моя дитина прийшла і попросила записати іі до лікаря.
Нічний дожор• 12 минут назад
У сина буває з´являються закриті камедони. Клею на ніч патчі анти-акне на них. Допомагає. Треба знайти свої патчі, бо є ті, які прискорюють дозрівання і вихід назовні, а є ті, що не дають дозріти і прибирають запалення.