Мишка-шалунишка• 2 часа назад

Люди ті хто пішли після 9 класу у заклад навчання

Мені 15 років, я хочу піти після 9 класу до коледжу за спеціальністю менеджмент. Я боюсь що я не пройду співбесіду та письмо. Я начебто не дурна, але коли відкрила приклад завдань, на половину не відповіла. Я боюсь, що я нічого не здам. Хотіла запитати, там складні завдання зазвичай?
Organic• 2 часа назад
Підготуйтеся.

Обращеница• 2 часа назад
Спитай пораду в мами
Удачная• 2 часа назад
При вступі в коледж конкурс, хтось його проходить і вчиться на бюджеті, а хтось ні і вчиться на контракті. Тим більше спеціальність одна з найпопулярніших, там великий конкурс.
Можете спробувати, якщо не поступите - повернетесь у школу
Чупокабра• 2 часа назад
Не, ну я ещё кое как понимаю мамашек, которые говорят МЫ, пока дитятке лет 40 не исполнилось. Но шо б сообщение от лица ребёнка на форум писать, такое не часто встречается.
В моїй хаті моя правда• 2 часа назад
Я майже впевнена, що ви вступите. зараз скрізь недобір окрім прям зовсім топ популярних спеціальностей. Інше питання навіщо вам менеджмент якщо ви настільки низько оцінюєте свої когнітивні здібності...
ЭмчЭндЭм• 2 часа назад
Читаю і розумію, що я скоро з сайту піду на пенсію
Удачная• 2 часа назад
Ответ дляЭмчЭндЭм
Не підете, всі пенсіонери тусуються тут.

Удачная• 2 часа назад
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Де недобір?
В моїй хаті моя правда• 2 часа назад
Ответ дляУдачная
Де недобір?
Скрізь. Я працюю викладачем в одному з найбільших коледжів Києва і в темі.
Ms. Сама прямота• 2 часа назад
Менеджмент после 9-го? Не самая популярная профессия, чтобы так детей со школы срывать.
Троллите?
Удачная• 2 часа назад
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ну так назвіть коледж і спеціальність, де недобір.
В моїй хаті моя правда• 2 часа назад
Ответ дляMs. Сама прямота
Троллите?
Ну протирати штанці в школі теж так собі ідея... Якщо дитина замислилася піти зі школи, то там явно не академічна кар´єра на горизонті...
В моїй хаті моя правда• 2 часа назад
Ответ дляУдачная
https://vstup2025.edbo.gov.ua/offers/?qualificatio...
Ms. Сама прямота• 2 часа назад
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
’Ключевое слова ’якщо дитина’. Но мне кажется, ’по ту сторону экрана’ кто-то более заурядный
Дайте подуться• 2 часа назад
Мой сын поступал 3 года назад. Поступили все, кто только подал документы. И не только в колледже у сына, вообще все поступили, одноклассники и параллельные классы.
Если не будут брать учеников, кого они будут учить? Думаете, учителя мечтают сидеть без зарплаты на пустые парты смотреть?
Поступите, будьте милой, улыбайтесь чаще, вам и баллы завысят и вообще, будут рады, что хоть нормальные девушки пришли
Дайте подуться• 2 часа назад
Ответ дляУдачная
Везде. Мало того, еще часть отсеивается после 2-3 курса, потому что начинают работать и бросают колледж
Удачная• 2 часа назад
Ответ дляВ моїй хаті моя правда
Ну чудово, дивимося. Бюджет 5 місць, прийнято на бюджет 5. Де недобір ви бачите?
В моїй хаті моя правда• 2 часа назад
Ответ дляMs. Сама прямота
Я бачу систему освіти зсередини і те що там відбувається зараз... В школі є сенс залишатися якщо дитина дійсно показує неабияку мотивацію та зацікавленість у академічно-класичному навчанні. Інакше це просто гаяння часу.
Удачная• 2 часа назад
Ответ дляДайте подуться
Дайте, будь ласка, приклад, де УСЮДИ незаповнений бюджет.

Сподіваюся ви ж не вважаєте, що вільні контрактні місця - це недобір :))))

Жена миллионера• 2 часа назад
Ответ дляДайте подуться
Це вже не актуально.
В цьому році закривають 10-11 класи в школах, дітям нема куди дітись. Ажіотаж буде в коледжах
З понеділка на дієті• 2 часа назад
Ответ дляMs. Сама прямота
Троллите?
Можно подумать, сейчас кто-то будет спрашивать. Половина школ уже только до 9 класса, далее или колледж, или пытаться прорваться в другую школу, где есть свои желающие. И понятно, что берут только с высоким балом.
Дайте подуться• 2 часа назад
Ответ дляУдачная

Мне все равно на бюджеты, я не вникаю. Пол группы самоотчислились. С кого, по вашему, учителям деньги собирать? Берут ВСЕХ, кто пришел поступать. И не морочьте голову
Дайте подуться• 2 часа назад
Ответ дляЖена миллионера
Це вже не актуально.
Ага, очередь уже стоит
В моїй хаті моя правда• 2 часа назад
Ответ дляУдачная
А де в страпості мова про бюджет? Ви заради мистецтва сперечаєтеся?
Удачная• 2 часа назад
Ответ дляДайте подуться
Не беруть всіх, а беруть лише тих хто або пройшов конкурс або платить гроші, так що не пишіть маячні.
Дайте подуться• 2 часа назад
Ответ дляУдачная
Не пишить свою маячню. Я не знаю ни одного ребенка, который бы не поступил в колледж
Жена миллионера• 2 часа назад
Ответ дляДайте подуться
Ага, очередь уже стоит
Звичайно.
А ви ж думайте, що досі автуальна інфа 2022 року
Дайте подуться• 2 часа назад
Ответ дляЖена миллионера
Звичайно.
Не, я на ваши фантазии ориентируюсь. Особенно сейчас, когда пол страны беженцы, в колледжах стоят толпы поступающих.
Смотрите, а то затопчут
В моїй хаті моя правда• 2 часа назад
Ответ дляУдачная

А де є хоч десь закритий ліцензійний обсяг??? Держава не дає бюджетних місць на цю спеціальність бо вважає її наразі непотрібною на ринку праці (наскільки це правильно - тема окремою дискусії). Але якщо якщо люди хочуть то власним коштом вони можуть навчатися без проблем. Місця є скрізь. Тому вступити реально. Умови ’тільки на бюджет’ не було.
В моїй хаті моя правда• 2 часа назад
Ответ дляУдачная
Якщо є вільні місця ліцензійного обсягу, то беруть всіх (інфа соточка, з першоджерела). Інша справа що буває не набирається мін. кількість вступників на дану спеціальність щоб відкрити групу. Але то інша ситуація.