ГендиреХтор• 02 мая в 12:07

Вы когда-нибудь мечтали стать лучшей версией себя?

Вы когда-нибудь мечтали стать лучшей версией себя? Моложе, красивее, идеальнее.

А якщо серйозно:
Почуваюся гімном. Грошей немає. Виглядаю як задрипанка. В хаті срач. Нічого не хочеться і немає сил жити.

Мені 33 роки, при зрості 167см, 75кг.
Маю сина-підлітка (одинока мати, ніякої допомоги). ВПО з 2014 року.
Орендую квартиру (мабуть найдешевший варіант у місті, двокімнатна, умови адекватні), віддаю за оренду половину зарплати.
Робота «стабільна» (нещодавно підписала контракт на три роки), але зарплата маленька, кредити зʼїдають багато (у жовтні 2024 року виявили новоутворення у грудях, оце закрила кредитку ПУМБ на 70 000грн, винна ще приблизно 300 000грн моно і приват), ну поки як є.
І оце я живу це прекрасне життя, як виходить, а хочеться жити і радіти.

Знаєте що хочу? Хочу бути здоровою, гарною, стрункою і безтурботною (і щоб у хаті було чисто і наготовано, бажано щоб це своє житло було, а не орендоване).
Давайте поговоримо про те, що я вже зараз можу потроху робити, щоб вже завтра це життя було краще, світліше і стабільніше?
Мию вікна у мороз• 02 мая в 12:09
срач убрать. это бесплатно.

Катеринкина мама• 02 мая в 12:17
Чи мрію я стати кращою версію себе?
Так, і повільно над цим працюю.
Намагаюся не заздрити іншим, в щиро радію успіхам інших, якщо ці успіхи не за мій рахунок)
Підтримка порядку в домі для мене важлива. Люблю коли затишно та чисто в оселі - це мене надихає та радує. В також привіт себе хвалити, що я гарна господиня.
Також працюю над схудненням. Зайвих коштів на це не витрачаю.
Відмовилася з січня від солодкого та мучного. П´ю багато води, не їм після 18.00. Ввечері йога за додатком в телефоні. Схудла на 7 кг. І це також привід пишатися собою!
Працюю над ментальним здоров´ям) прогулянки, кіно, театр, безкоштовні майстер класи та тренінги)

Не лінуйтеся почніть з простих речей, а далі покотитися, повірте!
автор ГендиреХтор • 02 мая в 12:18
Ответ дляКатеринкина мама
Чи мрію я стати кращою версію себе?
Так, і повільно над цим працюю.

Боюсь що справа не у лінощах
ЗавЛабСнаб• 02 мая в 12:20
Вы очень рано родили и наверно нигде особо не работали, в этом ваша проблема
автор ГендиреХтор • 02 мая в 12:23
Ответ дляЗавЛабСнаб
Цікава думка, а проблема у чому саме полягає?
І да, у мене тільки офіційного стажу 9 років (по своїй спеціальності)
Золота орда• 02 мая в 12:27
Это как?
Лучшая версия себя - моложе, идеальнее, красивее? Это же уже не я буду
Особенно интересно про «моложе». Насколько моложе? Я даже ребенком была
ИНЬэтовамниЯНЬ• 02 мая в 12:27
А откуда у вас такой долг? Это за операцию?

ЗавЛабСнаб• 02 мая в 12:28
Ответ дляГендиреХтор
Из-за этого у вас нет финансовых возможностей, а из этого вытекают кредиты, лишний вес, отсутствие нормальных мужчин рядом и пр
автор ГендиреХтор • 02 мая в 12:29
Ответ дляЗолота орда
Это как?
Та це фраза з фільму, колись вірусилася в мемах)
ИНЬэтовамниЯНЬ• 02 мая в 12:30
Ответ дляГендиреХтор
Наверное в том, что надо учиться, работать, а не становиться матерью одиночкой. Но уже ничего не исправить, нужно исходить из того, что есть.отдавайте долги, худей е, ищите новую работу, мужа. Ну , а какие варианты?
Золота орда• 02 мая в 12:30
Во-первых, что по дому делает ваш ребенок-подросток? Какая от него помощь?
Во-вторых, вам можно заниматься спортом?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 02 мая в 12:31
Выезжаете за границу, ищите мужа европейца
ИНЬэтовамниЯНЬ• 02 мая в 12:34
А что вы синих морд наставили, думали вам тут денег отсыпят?
Золота орда• 02 мая в 12:36
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Смешно. Автор может несколько лет иностранца искать и при этом ей нужно будет содержать себя, ребенка, арендовать квартиру, соответственно пахать на физических работах. А общение на языке любви к длительным отношениям не приводит. А русскоговорящего или знающего украинский она может и не найти
автор ГендиреХтор • 02 мая в 12:39
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
В мене контракт
автор ГендиреХтор • 02 мая в 12:40
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Достатньо?
автор ГендиреХтор • 02 мая в 12:40
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Кого-чого?
автор ГендиреХтор • 02 мая в 12:43
Ответ дляЗолота орда
Взагалі заборони від лікарів на спорт немає, але в мене одразу паморочиться голова.
Роблю китайські вправи вдома, бігати не варіант, хоча спроби були.
Золота орда• 02 мая в 12:46
Ответ дляГендиреХтор
А йога, растяжки вам можно? Это чтоб тело подтянуть. А худеть на питании. Считайте калории, питайтесь правильно

ИНЬэтовамниЯНЬ• 02 мая в 12:49
Ответ дляЗолота орда
Все мои знакомые матери одиночки там живут лучше чем здесь
ИНЬэтовамниЯНЬ• 02 мая в 12:49
Ответ дляГендиреХтор
Достатньо?
И толку?
автор ГендиреХтор • 02 мая в 12:49
Ответ дляЗолота орда
Калорії рахую (чогось завжди більше ніж треба виходить 😂), але я зараз вчуся добирати білок, тому не рефлексую на цю тему.
Я ж кажу, заборони на спорт немає, раніше ходила на пілатес, групові заняття, може згодом знову буде можливість
автор ГендиреХтор • 02 мая в 12:50
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
И толку?
Ну то ж Вам здається що я недостатньо працювала і навчалася
ИНЬэтовамниЯНЬ• 02 мая в 12:52
Ответ дляГендиреХтор
Где результат всего этого? Толк от вашей учебы и работы?
автор ГендиреХтор • 02 мая в 12:55
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Давайте ще раз.
Ви стверджували що моя проблема у тому, що я недостатньо працювала і не навчалася.
Я Вам показала, що я і вивчилась, і стаж роботи маю.

Тепер у Вас якісь питання до доцільності моїх дій? Ви нічого там не переплутали?
ПодругаМужа• 02 мая в 13:25
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Вам наставили ржущих смайлов, но я так и сделала.. теперь красивая, довольная и не уставшая
ПодругаМужа• 02 мая в 13:43
Ответ дляЗолота орда
А пособие на что?
ПодругаМужа• 02 мая в 13:43
Ответ дляГендиреХтор
В мене контракт
Тогда не нойте
ПодругаМужа• 02 мая в 13:44
Ответ дляГендиреХтор
Больше всего в колхозе работала лошадь... слышали?
ИНЬэтовамниЯНЬ• 02 мая в 14:31
Ответ дляПодругаМужа
Так все мои знакомые, которым тут ловить нечего так и сделали и устроились нормально и никто возвращаться не собирается