Все напваки• 02 мая в 13:13
Питання до тих хто любить носити білі кросівки?
Наприклад, кросівки зі вставками текстилю, їх же раз взув і вони сірі від пилу, ви їх перете кожного дня? Дуже люблю білі кросівки але через це якщо купую то лише такі щоб можна було протерти від пилу вологою ганчіркою
Бандерівка• 02 мая в 13:15
З часом перейшла на білі шкіра або шкірзам,щоб модна було мити. Або скечерси суцільно текстильні. Перу в машинці
Оле Лукойе• 02 мая в 13:15
Ношу, стираю не часто, только если попала под дождь, а так есть щётка для обуви, почистила от пыли и они снова белые.
БезникаяЯ• 02 мая в 13:19
Так часто не пачкаются. Если неделю носить, не снимая, то раз в неделю в машинке постирать. Но я каждый день их не ношу. Но да, в сетку забивается пыль и они теряют вид быстрее темных. Как и все белое.
любименькая• 02 мая в 13:21
Текстильные белые найк в машинке стираю
Кожаные кеды просто протереть
Все напваки
• 02 мая в 13:25
Ответ дляОле Лукойе
Ну все одно, чисті типу, але ж які вони білі якщо вже пил попав 🙄
Все напваки
• 02 мая в 13:25
Ответ дляАлина-1240
Пылесос обычный) просто после каждой носки приложите трубу
Дякую, візьму на замітку )
Дама с собачкой• 02 мая в 13:28
Ответ длямадам Везувий
Просто покупаю Голден гус и нет проблемы
І шо їх мити не треба?
Я_не_аноним_100%• 02 мая в 13:28
Белые кроссовки классные только первые пару дней.. Потом после стирки теряют свой вид даже если остаются белыми. Но белоснежными такими как в первый день носки они уже не будут
мадам Везувий• 02 мая в 13:29
Ответ дляДама с собачкой
І шо їх мити не треба?
На них новую грязь почти не видно, можно реже протирать🤭
буреЛОМКА• 02 мая в 13:31
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Неправда
Бабуся Бетман• 02 мая в 13:31
У меня еще белые не стираются нормально, постоянно потом воюю с желтыми пятнами .
Муж подарил тканевые Джимми Чу белые, буду в химчистку носить, хорошо, что обуви очень много.
Баррикадница• 02 мая в 13:38
Ответ дляБабуся Бетман
Были белые найки с розовыми вставками, это был кошмар эти пятна
Послушная• 02 мая в 13:40
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
У вас погані пральні засоби.
Вони білосніжні дуже довго. Люблю білі кросівки.
Але засоби для прання у мене гарні.
Перу в машинці.
Але засоби для прання у мене гарні.
Перу в машинці.
Дама с собачкой• 02 мая в 13:50
Ответ длямадам Везувий
Для грязнуль
Все напваки
• 02 мая в 13:50
Ответ дляЯ_не_аноним_100%
Ну воно то так, як нові може й не будуть, але все одно маю на увазі як за ними доглядати?... Кожного дня прати тоже не комільфо 🙄
Все напваки
• 02 мая в 13:51
Ответ дляДама с собачкой
І шо їх мити не треба?
Мабуть вони відштовхують бруд
Все напваки
• 02 мая в 13:55
Ответ дляПослушная
У вас погані пральні засоби.
Але засоби для прання у мене гарні.
Перу в машинці.
Але засоби для прання у мене гарні.
Перу в машинці.
Я не про засоби, мене в них бендежить що за день вони до вечора стають сірі, ви їх перете кожного дня?🙄
Можливо звичайно у когось дорога до роботи скрізь по чистому тротуару, у мене є такі участки дороги що просто втоптана земля... А в суху погоду там дуже багато пилу 😕
Послушная• 02 мая в 13:57
Ответ дляВсе напваки
В мене не стають сірі за день.
Правда по лісам я в білих не ходжу.
Так, я ходжу по асфальту.
Після лісу зазвичай перу одразу.
Правда по лісам я в білих не ходжу.
Так, я ходжу по асфальту.
Після лісу зазвичай перу одразу.
Христя в тiстi• 02 мая в 14:14
Ответ дляВсе напваки
Так правильно, а кто-то на машине, автор смысл с белыми играться,
Бабуся Бетман• 02 мая в 14:34
Ответ дляпицунда
у меня кросы кожа белая без всяких вставок не знаю сколько лет уже...в машинке не стираю такие вещи. руками щеточкой с мылом и на подоконник...внутри еще ни разу не мочила. но у меня много обуви летом мне жарко в них
Так с кожей проще Протер и все, а тут про ткань
дамаАмстердама• 02 мая в 14:35
Я більше білі не беру. Пробувала різні. Шкіряні - мити наче і легко але зрізи і нитки швидко стають неохайними і не відмиваються, але все одно це найлегше в догляді, білий крем на деякий час маскує зрізи. Текстильні добре відпираються але потім йдуть рудими плямами, треба спочатку сушити з рушниками поки трохи вбереться волога. Комбіновані то взагалі треш, бо шкірзам від прання псується а текстиль інакше не відмити нормально. А ще й підошва біла це лотерея, часто стає жовтою чи сірою і не відмивається вже. Тому я забила на ці танці з бубном, не вартує біле взуття стільки геморою, я люблю те що можна просто помити губкою під краном або випрати і поставити сушитися без купи ритуалів.
Бабуся Бетман• 02 мая в 14:37
Ответ дляПослушная
У вас погані пральні засоби.
Але засоби для прання у мене гарні.
Перу в машинці.
Але засоби для прання у мене гарні.
Перу в машинці.
Дело не в этом, там как сушатся выступают потом желтые пятна.
У дочки были белые тканевые джорданы специально для баскетбола дорогие зараза, вот они и шли желтыми пятнами , она их потом носить не захотела.
У меня тоже специально летние были, которые без носков можно, со спец стельками, тоже со временем пошли пятна, я уже тоже не ношу.
Просто красавица• 02 мая в 15:29
В минулому році купила білі nb530,ніяких проблем.Я авто їжджу,взувала часто,1-2 р за сезон прала.Абсолютно нема ніякого бруду.Літала в Іспанію на 2 тижні,ручна поклажа,брала тільки шльопки на море і кросівки,потім 2 дні гуляла в Будапешті,взагалі чисті.
Послушная• 02 мая в 16:55
Ответ дляБабуся Бетман
Тут ще питання в правильній сушці. Кросівки не можна сушити на сонці, на батареї, не можна лишати мокрими, так щоб стікало.
Я перу з віджимом років 20. Жодного разу не було жовтих плям
Все напваки
• 03 мая в 18:47
Ответ дляПослушная
Не знаю 🙄, може на фото і не видно, але там де сіточка там теж після прання пожовтіло... Теж перу з віджимом.. і помічала на білих бюстиках іноді місцями жовтіє, а в інших місцях залишається білим, то залежить не від віджиму і порошку, то така тканина буває, одна жовтіє, друга ні