Псіхуючі і виводячи війська. В тому числі з Іспанії та Італії. Мерц сказав шо у амерів нема ніякої внятної стратегії щодо Ірану. Ну канєшно, пан Мерц, немає. У них немає дурачка, у якого можна купить рік, два, три виснажливої війни з іраном за рахунок знищення держави і населення.
По губам тій Німеччині поводити. Нарешті європа буде думать про виживання, а не про те шо вона прекрасний едемський сад, як казав пан Боррель
Маю сечі• 02 мая в 15:30
Обоє рябоє, що Трамп, що Мерц, та й усі інші сучасні ’лідери’ країн, як на підбор-усі деграданти .А наш так взагалі перший серед рівних в цьому цирку політ.уродів