Сижу_и_плачу• 02 мая в 18:17

Яка була причина вашої найдовшої затримки місячних?

При +/- таких вводних данних:
цикл стабільний 25-26 днів, буває невеликий збій в основному після літа (пару днів), двічі народжувала, вік 38 р. Тест робила на 2 і на 7 день затримки - негативний. До лікаря аж у вівторок зранку. Не хворіла в цьому циклі...
Якщо у вас були несподівані затримки в районі 10 днів, що в кінці кінців виявив лікар? Маю себе накрутити нормально так перед прийомом))))) жартую.
Невісточка ж• 02 мая в 18:18
Гиперплазия эндометрия, эндометриоз

автор Сижу_и_плачу • 02 мая в 18:21
Ответ дляНевісточка ж
Гиперплазия эндометрия, эндометриоз
Назначили вам ліки, щоб почались місячні?
Слухи-руки не распускаю• 02 мая в 18:21
Сильный стресс, умер папа, задержка была 22 дня. В начале войны была 8 дней. Обычно цикл стабильный, как часы.
Творог для розжига• 02 мая в 18:22
Після ковіду
Сорока-ворона• 02 мая в 18:22
Никогда ничего не выявляли
Может стресс, может гормональное что-то
Или такие врачи, которые не в состоянии сказать, что это было
Но больше 10-15 дней у меня и не было задержек
Зубная фея• 02 мая в 18:23
Це може бути: гормональний збій, кіста, ановуляторний цикл
автор Сижу_и_плачу • 02 мая в 18:24
Ответ дляСлухи-руки не распускаю
Так, то дуже сильный стрес був у вас. В мене зараз теж стресовий період, але не порівняти з втратою рідної людини..

Я матуся, мені можно• 02 мая в 18:24
СПКЯ - 1.5-2 місяці не було наче :/
І через вагітність)
Невісточка ж• 02 мая в 18:24
Ответ дляСижу_и_плачу
Они сами пошли, эндометрия было много, но чистили, а потом на КОК посадили
Я таке знаю• 02 мая в 18:24
Стресс ментальный и второй раз брали биопсию и тоже месячные пропали на 1 цикл. Для организма тоже стресс
Бадабум• 02 мая в 18:26
Не знаю.
Затримка була 22 дні.
Якраз на дату, коли було призначене УЗД, почались.
До 10 днів , внаслідок антибіотиків .
Засомневаю• 02 мая в 18:26
После гриппа, дней 10, пришли сами, без лечения
автор Сижу_и_плачу • 02 мая в 18:26
Ответ дляСорока-ворона
Никогда ничего не выявляли
Может стресс, может гормональное что-то
Та в мене взагалі така затримка напевно вперше в житті. Максимально 5 днів могло бути..
автор Сижу_и_плачу • 02 мая в 18:27
Ответ дляБадабум
Не знаю.
Затримка була 22 дні.
До 10 днів , внаслідок антибіотиків .
Може дійсно як вище писали ановуляторний цикл був
Істеріомама• 02 мая в 18:31
1 раз -Беременность, 2 раза-гормональный сбой
автор Сижу_и_плачу • 02 мая в 18:34
Ответ дляІстеріомама
А тести робили і були негативні?
Істеріомама• 02 мая в 18:35
Ответ дляСижу_и_плачу
А тести робили і були негативні?
При беременности позитивный конечно, потом - негативные
Этожзвяздаяегообожаю• 02 мая в 18:36
Ответ дляСижу_и_плачу
Таких ліків нема.В кожного своя причина
Мавка• 02 мая в 18:49
перименопауза - один цикл уже был 45 вместо 32

Мавка• 02 мая в 18:50
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
Таких ліків нема.В кожного своя причина
в каком смысле нема? для вызова месячных (точнее кровотечения отмены) назначают прогестерон - профилактировать гиперплазию прежде всего
60 метрів сметани• 02 мая в 18:57
Задержка 20 дней. Сегодня пошла к гинекологу, на узи нашли кисту. Вот и причина
KROX@• 02 мая в 19:01
У мене ця проблема останні півтора року. Мені 49,5 років. До цього цикл був як годинник. Ну було таке, що десь в 37 років замість звичайних 30-31 день цикл став 24-25-26-27 днів. Але йшли кожного місяця. А Півтора роки тому почались великі затримки.То спочатку один цикл проскочив 35 днів, далі декілька місяців 26-27 днів як звичайно. Потім не було 45 днів. Потім норм. Останні три цикла місячних не було 2 міс, 2,5 міс і 3 міс. Але потім дуже рясні місячні майже кровотеча днів 10. По УЗД гіперплазія ендометрія та поліпи , направили на гістероскопію, потім по результатам гормони.
Тримаю свічку• 02 мая в 19:10
После операции на молочной железе 48 дней, через месяц, несколько раз уже
автор Сижу_и_плачу • 02 мая в 19:16
Ответ дляМавка
Це у скільки років почалось?
автор Сижу_и_плачу • 02 мая в 19:16
Ответ для60 метрів сметани
щось назначили?
Мавка• 02 мая в 20:00
Ответ дляСижу_и_плачу
Це у скільки років почалось?
в 45
Мавка• 02 мая в 20:21
Ответ для60 метрів сметани
кисты НЕ являются причиной задержек, и тем более задержка не симптом кист. Они просто сбагрили на эту кисту Вашу жалобу - меняйте врача.
60 метрів сметани• 02 мая в 20:26
Ответ дляСижу_и_плачу
щось назначили?
В понеділок здаю усіляки ттг, фсг, пролактін - а там уже далі буде видно.
Мені 43. Написали Передчасне виснаження яєчників, під питанням. А ми тільки думали про третього) напевно вже не складеться
60 метрів сметани• 02 мая в 20:27
Ответ дляМавка
Та немає на кого і міняти … це одна з най най по відгукам. Місто не велике, з лікарями не особо
автор Сижу_и_плачу • 02 мая в 21:21
Ответ для60 метрів сметани
Ох, шкода 😔