Козачка• 02 мая в 23:14
Чим ви себе розважаєте на вихідних?
Саме відпочинок. А не город, прибирання і готовка
Міні-бікіні• 02 мая в 23:16
Ходжу в театр, піду завтра на піано світанок, можу все кинути та махнути в Молдову. Час їзди і там, а ввечері повернутися до дому.
Козачка
• 02 мая в 23:17
Ответ дляМіні-бікіні
ви з України? для мене перехід кордону це щось дуже важке
Міні-бікіні• 02 мая в 23:17
Ответ дляКозачка
Так, Одеса.
Козачка
• 02 мая в 23:18
Ответ дляМіні-бікіні
Так, Одеса.
не знаю, чим мене має манити та Молдова, щоб я за день героїйські двічі кордон перетинала =)
Міні-бікіні• 02 мая в 23:18
Ответ дляКозачка
Так там немає заторів.
Козачка
• 02 мая в 23:20
Ответ дляМіні-бікіні
Так там немає заторів.
а чого немає? завжди на свята були затори. та й без свят. і десь на новий рік по годин 6-8 стояла в сторону Польщи
Міні-бікіні• 02 мая в 23:21
Ответ дляКозачка
Так то Польща. В сторону Молдови нормальні дороги. Немає таких заторів як в сторону Польщі і кордон швидко проходить.
Козачка
• 02 мая в 23:26
Ответ дляМіряю від одиниці
Спорт, секс, ресторан, прогулянки, театр, кіно
о, точно. мала ж на спорт сходити
Мстящий за Зайца• 02 мая в 23:30
Тренажерный зал, кино дома или в кинотеатре, встреча с приятельницами, прогулка в парке, шоппинг.
ДелайКак_Я• 02 мая в 23:30
Коли гарна погода, як сьогодні, їдемо кудись гуляти, багато ходимо пішки, їмо в нових місцях, зустрічаємося з друзями і тд
Вельшановна• 02 мая в 23:35
Концерти , виставки і інші події
Або активності - каяк , велосипед
Трохи для тіла трохи для душі
Або активності - каяк , велосипед
Трохи для тіла трохи для душі
Джага-джага• 02 мая в 23:46
В моєму віці з моїм станом здоров´я або сплю, або дивлюсь дорами чи аніме. Коли була молодша, ходила кудись з друзями або просто читала в парку.