Рятівник Малібу• 03 мая в 02:32
Вы счастливы?
Зробіть вибір:
вже голосів:
Абсолютно счастлива
Не очень счастлива
Несчастлива
50 на 50
Сносно
Нормально
Средне
ніколи такого не було• 03 мая в 02:46
По життю оптиміст і знайомі вважають що хоч мені й тяжко, але я не втрачаю віри і радості життя. Тому що не нарікаю, не плачу, зціплюю зуби і тримаю удар за ударом, котрі посилає життя.Я не щаслива, але з мене така шикарна актриса, що вмію сама себе часто переконати в іншому.
Відповів всім• 03 мая в 07:04
Ответ дляніколи такого не було
Як я кажу -чим мені гірше, тим червоніша помада...
Просериарила молодость• 03 мая в 07:20
Странный вопрос , конечно счастлива, ведь мы сами делаем свою жизнь и делаем ее естественно счастливой
Кружите меня,кружите• 03 мая в 07:54
Никогда не понимала, о чем это.
Ну, что-то радует, что-то огорчает. Но, в основном, это серый раздражающий фон.
Забрызжу ядом• 03 мая в 08:10
Я ні хоча у мене закриті всі базові потреби давно.
Але у мене багато амбіцій, через це і страждаю