Поліцейський патруль• 03 мая в 11:14
Сніданок на схудненні 4
Доброго ранку. Нарешті до нас прийшло тепло, квіти розкриваються. Всім смачного і гарного дня!!!
Хитрушка-чекушка• 03 мая в 12:09
Ответ дляТільки не про гроші
Как и мне вашего
Про свое забыли?
А его тоже не спрашивали
Паратруперсупер• 03 мая в 12:19
Курка печена,картопля відварена,салат зелень і овочі.На обід борщ щавлевий зварила,на вечерю карпа запекла.Дещо ще й на завтра буде і на роботу і на вечерю.Сьогодні більше нічого не роблю,відпочиваю.Після обіду спорт,там пашу і релаксую.
ТихоЯ• 03 мая в 12:21
Ответ дляЗ вишневого садка
Баклажани з рікотою
Майонез я не їм
Зате олію полюбляєте
Чумачечая_• 03 мая в 12:25
Ответ дляСмячиком
Я цілий тиждень ’штовхала’
Сьогодні не втрималася і чотири цукерки з´їла.
Вже помила вікна, повигрібала давно залежані срачі, змінила постіль. Треба робити тренування. Ненавиджу їх робити.
Уже 7 років ненавиджу А потім їхати з чоловіком машину мити , ну як мити … він миє я морозиво їм. А, ще вперше посіяла бебі мікс зелень, шпинат і руколу на балконі. Буду їсти корисну їжу … якщо виросте
Вам телефонограмма• 03 мая в 13:38
Ответ дляСмячиком
Я цілий тиждень ’штовхала’
Ничего страшного не произошло, ну съели и съели, все так, не только вы, продолжайте дальше, не бросайте.
Поліцейський патруль
• 03 мая в 13:51
Ответ дляЧижик Пижик
Приятного аппетита! ❤️ Желаю Вам добиться своей цели!
Дякую!!!
Поліцейський патруль
• 03 мая в 13:52
Ответ дляТантрический кекс
Порадовали цветы 🌷
Попробуйте заметить огурцы например на пекинскую капусту или рукколу
Рукола на підході, мікс зелені куплю на тижні в Сільпо.
Поліцейський патруль
• 03 мая в 13:54
Смячиком• 03 мая в 13:56
Ответ дляВам телефонограмма
😘.
Поліцейський патруль
• 03 мая в 13:57
Ответ дляХитрушка-чекушка
У мои сырники и оладьи
У меня творог с вареньем
Краса. В моїх був омлет, макарони, Круасани