Меломанка Маланка• 03 мая в 11:41

Если бы пришлось выбирать, вы бы оставили духовку или микроволновку?

И почему?
Ашотакоя• 03 мая в 11:43
Микроволновкой не пользуюсь лет 15

А я с Рио-де-Житомира!• 03 мая в 11:43
Духовку, потому что в основном всё запекаю, мясо, овощи, часто пользуюсь.
Сиамская сороконожка• 03 мая в 11:43
духовка, микро убивает еду
Цвірінь• 03 мая в 11:44
Лишила б духовку, в мікрохвильовій тільки грію дуже рідко
В духовці більше варіантів
Научительница• 03 мая в 11:44
дивлячись яка духовка... в мене так жахлива що там або горить або сире.. а мікрохвильовкою кожного дня треба щось підігріти.
єдина радість від духовки - опалювати квартиру можна, бо газзова
nabludatel• 03 мая в 11:44
Це геть різні речі. Я особисто користуюся лише духовкою. Досить часто.
Мікрохвильовкою у нас користуються лише дитина. Вона на ній гріє обід.
Оябунчик• 03 мая в 11:45
Мікри ніколи не було
Духовки в мене три
Електро, газ і дрова

Научительница• 03 мая в 11:44
Ответ дляСиамская сороконожка
духовка, микро убивает еду
це тіко якщо шапочку з фольги не одягати!
автор Меломанка Маланка • 03 мая в 11:45
Ответ дляОябунчик
Мікри ніколи не було
Духовки в мене три
Електро, газ і дрова
Как вы разогреваете еду,всегда на 1 раз готовите?
маминаБубочка• 03 мая в 11:45
Духовку. В микроволновке только разогреваю еду.
Реанимация• 03 мая в 11:45
Духовкою користувалася разів 5.
У мікрі часто грію, її для того і купили.
Ясна річ, що я б залишила мікру.
Научительница• 03 мая в 11:46
Ответ дляМеломанка Маланка
як при СРСР, коли мікр не було - розігрівали в каструльках малих чи на сковорідці, чи на малому вогні в духовці
аромат Жука• 03 мая в 11:47
Духовку. Мікрохвильовку використовую лише для розігрівання їжі, але й без неї можна легко обійтись.
Оябунчик• 03 мая в 11:48
Ответ дляМеломанка Маланка
На пательні, в кастрюлі, в ковшику
Дивне запитання
Бабця в мештах• 03 мая в 11:49
Мультипечь
аромат Жука• 03 мая в 11:49
Ответ дляМеломанка Маланка
Навіть при наявності мікрохвильовки перші страви розігріваю в кастрюльці на плиті, так швидше і рівномірніше гріє. Все інше також можна гріти на плиті в кастрюлі чи на сковорідці.
Синиця у спідниці• 03 мая в 11:49
Духовка
Разгуляшка• 03 мая в 11:50
Микроволновка не готовит как положено. Она хороша для разогрева, горячих бутербродов и подобного.
Губи з філером• 03 мая в 11:52
Це як вибирати між посудомийкою і пралкою.
Вони не заміняють одна одну.
Як гріти без мікри?
Як запікати /пекти без духовки?

Майор Медуза• 03 мая в 11:52
Ответ дляаромат Жука
Їсте ви тричі на день кожен в родині )))
Khmelnichanka• 03 мая в 11:53
Мікрохвильовку .
Але я щодня нею користуюсь для розігріву.
Ну, і ще б аерофритюрницю чи мультипіч додала би :)
Я в дамках• 03 мая в 11:56
Ответ дляМеломанка Маланка
в духовці є режим розігрівання, це на пару хвилин довше, ніж в мікрохвильовці.
Не купували мікрохвильову, бо не користуємось.
Я в дамках• 03 мая в 11:57
Ответ дляГуби з філером
Вони не заміняють одна одну.
Як гріти без мікри?
Як запікати /пекти без духовки?
гріти в духовці можна спокійно, там є відповідний режим
КоролеВешна• 03 мая в 11:58
Сложный выбор и то и то надо. Микра на уровне с плитой. Все делаю, разогрев и варка в ней
ЗдесяЯ• 03 мая в 11:59
Мікрохвильовкою майже не користуються, духовкою регулярно
Сижу_и_плачу• 03 мая в 12:01
Ответ дляМеломанка Маланка
В основном дома все только ужинают,получается на раз ,или максимум одна порция на завтра останется
аромат Жука• 03 мая в 12:02
Ответ дляМайор Медуза
Вранці не гріємо нічого, ввечері їмо всі разом, тому розігрівається на всіх один раз. Мікрохвильовка у нас якраз і купувалась для того щоб дитина після школи собі могла обід розігріти. Якщо є місце для неї і вибір між духовкою і мікрою не стоїть, то нехай буде, вона полегшує побут. А от якщо вибирати, то духовка важливіша для мене.
Добра, коли сита!• 03 мая в 12:04
Уже 17 лет пользуемся Самсунг 2 в 1 встроенная духовка+микроволновка - нереально крутая вещь, если нет возможности разместить два девайса
Соня-сонятко• 03 мая в 12:07
Микроволновку оставила бы. Подогреваю постоянно в ней что-то. Духовкой пользуюсь очень редко, аэрогриль мое спасение
ХвостПистолетом• 03 мая в 12:08
Ответ дляГуби з філером
Вони не заміняють одна одну.
Як гріти без мікри?
Як запікати /пекти без духовки?
Тот же вопрос.Сижу,думаю и выбрать не могу.И то,и то нужно