Яичница с беконом• 03 мая в 12:00
Хто відмовився від стабільної роботи заради мрії
Як все склалось через рік-два?
Трусиковед• 03 мая в 12:07
Я просто звільнилася з токсичної роботи. У з/п програла, але хоч в нормальній обстановці працюю і не хочеться кожного дня ридати та терпіти все це.
Атятя_тётя• 03 мая в 12:11
Якщо ви про так звану «роботу мрії», то такої не існує. Всі роботи однаково напружні. Інакше вони б не звались роботою.
Пошаманю• 03 мая в 12:12
Я, але у мене був чоловік, який мене утримував, поки я набиралась досвіду.
Байрактарна• 03 мая в 12:15
Через рік нічого не склалось. Більш менш через 2 роки. На сьогодні вже майже 9,і я радію що наважилась.
Не служанка• 03 мая в 12:20
Ответ дляТрусиковед
У мене так само. На якій роботі вам було погано? А на якій добре?
Байрактарна• 03 мая в 12:21
Ответ дляАтятя_тётя
Ну не скажіть. Є творчі професії, від яких отримуєш задоволення, ще й на додаток гроші Тобто я цікавилась і робила це й раніше, але як хоббі. Тепер хоббі стало улюбленою роботою.
Королева спама• 03 мая в 12:34
Ответ дляАтятя_тётя
Неправда,они есть. У меня была работа мечты. И я отказалась от неё ради свой мечты. Но пока ещё не осуществила свою мечту, но не отказалась от неё.
Да_Я_Така_• 03 мая в 12:55
Я, ушла с должности чтоб родить дочь. Вернулась туда же ровно через три года, кто был не в курсе деталей думал, что я вышла из декрета))
Пригощаю кашею• 03 мая в 13:07
Я відмовилась від стабільної роботи не заради мрії, а заради роботи мрії. З того часу ( 14 років пройшло) кайфую від роботи ще й гроші непогані заробляю.